Naša história

1.Kinglaiky (Hongkong) Industrial Ltd založená v roku 2006 v Hongkongu

2.Guangzhou Kinglaiky Industrial Ltd založená v roku 2013 v Číne


Naša továreň

Guangzhou Kinglaiky Industrial Ltd bola založená v roku 2006, a my sme boli venované navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné obchodné / madical / módy darčeky. S využitím našej výhody kožených výrobkov a bohatého získavania zdrojov teraz vyvíjame sériu darčekových súprav (Poznámkový blok / Pero / Držiteľ karty / prívesok na kľúč / Módne šperky atď.) A naši zákazníci sa týkajú oblasti lekárstva, telekomunikácií, bánk, módy, nehnuteľností. , Ako GSK, SANOFI, Orange, Airtel, Ecobank, diamantová banka, Mexx atď.

Špičkové umiestnenie pre nás. Poskytovanie vysoko kvalitných produktov a služieb každému klientovi je naším cieľom. Pracujeme tvrdo na základe nášho poslania, pretože sme profesionálni a aktívni. Máme vlastnú a stabilnú f 'Ty / testovaciu spoločnosť, ktorá vyhovuje požiadavkám zákazníka. Nickel free / lead free / PRO. 65 / AZO. Zaviedli sme systém riadenia kvality ISO9001 a zložili skúšku prepojená organizácia, ako je testovacia spoločnosť SGS / BV. Sme presvedčení, že kvalita a riadenie našich produktov sa zlepší na vyššej úrovni.

Na záver by sme chceli poďakovať všetkým klientom a dúfame, že Kinglaiky Industrial Ltd bude vaším najlepším obchodným partnerom!

Náš produkt

Notebook / Portfólio / Držiteľ karty / Peňaženka / Kľúčenka / Firemná darčeková sada

Aplikácia produktu

Obchodná udalosť / zápasová činnosť / kancelárske potreby a každodenné použitie.

Náš certifikát

Správy spoločnosti SGS / správa o testovaní RoHs / BV

Výrobný trh

Európa / Afrika / Juhoamerický trh