Rainbow Comb vlasové doplnky pre vlasy

Rainbow Comb Hair Care Hair Accessories Veľkosť vlasov: 15,5x8x3,5cm Balenie: OPP taška MOQ: 300ks * No Tangle No Statická elektrina: Vyrobená z termoplastickej živice, masírujte vlasy bez spleti. Veľmi ľahko sa čistí zviazanými vlasmi bez ohľadu na to, či ste dlhé vlasy s krátkymi vlasmi a rovnými vlasmi.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Rainbow Comb vlasové doplnky pre vlasy

Veľkosť: 15,5 x 8 x 3,5 cm

Balenie: OPP taška

MOQ: 300ks


* Bez zamotania Bez statickej elektriny: Vyrobené z termoplastickej živice, masáž vašich vlasov bez zamotania. Veľmi ľahko sa čistíte zviazanými vlasmi bez ohľadu na to, či ste dlhosrsté krátke vlasy, rovné vlasy sa kučerajú. Perfektný a nevyhnutný pre dievčatá.

* Masírujte pokožku hlavy pomocou špeciálneho materiálu vyrobeného hrebeňa na mäkké zuby, ktorý môže vmasírovať vlasové folikuly na pokožke hlavy, pomôcť zdravým vlasom dorastať. Pohodlný a prenosný hrebeň na vlasy: Hrebeň na vlasy so zrkadlom na chrbte, je vhodné makeup. Malé navrhnuté otvory môžu byť zavesené na stenu, keď sa nepoužívajú.

* Materiál: ABS + TEEP


Rainbow Comb vlasové doplnky pre vlasy (6)Rainbow Comb vlasové doplnky pre vlasy (1)


Hot Tags: vlasové doplnky pre starostlivosť o vlasy dúhového hrebeňa, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like