Športové prežitie First Aid Kit pre lekárske darček

1.DURABLE, SILNÝ A NAVRHNUTÝ TAK, ABY POSLEDNÝ. Vyrobené z 600 D polyesteru lekárnička prichádza najsilnejší tašky vo svojej cenovej triede. 2. VODEODOLNÝ VNÚTORNÝ OBSAH. Vrecko je odolné voči vode a všetky vnútorné položky sú chránené z vody v trvalom laminátové vrecúšok. 3. ORGANIZÁCIA JE KĽÚČ V ČASOCH KRÍZY. Každý vnútorný obal je označený podľa jej funkcie. Počas stresových situácií všetky položky môžete jednoducho načítať a potom nahradiť v usporiadane. Máte tiež samostatný zips vrecko pre váš vlastný predpis liekov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športové prežitie First Aid Kit pre lekárske darček

1.material:polyester vak

2.logo: tlač obrazovky

3. všetky položky sú voľne výber.

4. ochutnať čas: 5 dní

5. dodacia lehota: 15 ~ 20 dní

Medical item.jpg

First aid box item list.jpg


1.DURABLE, SILNÝ A NAVRHNUTÝ TAK, ABY POSLEDNÝ. Vyrobené z 600 D polyesteru lekárnička prichádza najsilnejší tašky vo svojej cenovej triede.


2. VODEODOLNÝ VNÚTORNÝ OBSAH. Vrecko je odolné voči vode a všetky vnútorné položky sú chránené z vody v trvalom laminátové vrecúšok.


3. ORGANIZÁCIA JE KĽÚČ V ČASOCH KRÍZY. Každý vnútorný obal je označený podľa jej funkcie. Počas stresových situácií všetky položky môžete jednoducho načítať a potom nahradiť v usporiadane. Máte tiež samostatný zips vrecko pre váš vlastný predpis liekov.


Hot Tags: športové prežitie lekárnička pre lekárske darček, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, prispôsobené na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like