Farebné cestovné Manikúra Kit nastaviť na predaj

Funkcia: 1.VYSOKORUČNÝ 100% KUCHYNOVÝ KUCHYN Z NEREZU: Nástroje našej súpravy na nechty sú vyrobené z vysoko kvalitnej chirurgickej ocele, zaručujúca bezpečnú sterilizáciu, zabraňujú korózii a nemajú riziko infekcie, nikdy nerozrezávajú. taktiež robí grooming kit silný a odolný 2.A BEST GIFT PRE VAŠICH ZÁKAZNÍKOV: táto súprava na starostlivosť o nechty je dodávaná s prenosným plastovým cestovným puzdrom a darčekovou krabičkou, ktorá sa odlišuje od inej pedikúrovej manikúry, môžete urobiť značku pre reklamu. 3.LOWER Vaše darčeky BUDGET Táto súprava na manikúru je určená na propagačné účely, čo je nižšie náklady na hromadné nákupy.
Chat teraz

Podrobnosti o produkteFarebná cestovná manikúra sada na predaj

Veľkosť: 10x5.5x2 cm,

Materiál: Plast + oceľ (nožnicové nožnice / ušná lyžička / nožnice na obočie + klip na obočie)

Hmotnosť jednotky: 30 g,

MEA: 50 * 50 * 42cm / 500ks

G / NW: 16 kg,

2.Logo: Sieťotlač

4. Čas vzorky: 7 dní

5.Produkčný čas: 15 ~ 20 dní


funkcie:

  1. VYSOKÁ KVALITA 100% KUCHYNOVÝ KUCHYNOVÝ NÁSTROJ: Nástroje našej súpravy na nechty na nehty sú vyrobené z vysoko kvalitnej chirurgickej ocele, aby zaručili bezpečnú sterilizáciu, zabránili korózii a nemali riziko infekcií, nikdy nehrdzavejú, to tiež robí starostlivosť kit je silný a odolný

  2. NAJLEPŠÍ DARČEK PRE VAŠICH ZÁKAZNÍKOV: táto súprava na starostlivosť o nechty je dodávaná s prenosným plastovým cestovným kufrom a darčekovou krabičkou, ktorá sa odlišuje od inej pedikúrovej manikúry, môžete urobiť značku na reklamu.

  3. ZNÍŽIŤ VÁŠ DARČEK ROZPOČET Táto sada manikúry je určená na propagačné účely, čo je nižšia cena pre hromadné nákupy.


    Pedicure kit.jpg


XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie