Osobné pánske hodvábne kravaty s logom vyšívanie

Funkcia: 1. Zameriavame sa na kravatu 10 rokov, kvalitné vložky robia naše kravaty ťažké a elastické, ktoré sú ľahko navrhnuté pre dokonalý uzol. Vhodné pre väčšinu príležitostí: podnikanie, party, datovanie atď. 2.väzba je súčasťou našej najpredávanejšej línie kravat. Funkcia s jedinečným dizajnom tvaru vám umožní, aby táto hodvábna kravata nepriniesla nič. 3. Prijatie mäkkej a dobrej textúry, je pohodlné na nosenie a dotyk, ktorý musí mať príslušenstvo pre všetkých úspešných mužov. Vyrobený z vysokého materiálu, môže byť použitý dlhší čas.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Osobné pánske hodvábne kravaty s logom vyšívania

1.Length: 150cm

2.Materiál: Terylene hodváb

3.Logo: Výšivka

4. Čas vzorky: 7 dní

5.Produkčný čas: 15 ~ 20 dní

6. Termín splatnosti: T / T 30% záloha vopred, 70% zostatok zaplatený predtým

náklad .

funkcie:

    1. Zameriavame sa na kravatu 10 rokov, kvalitná vložka vytvára naše kravaty ťažké a elastické, ktoré sú ľahko navrhnuté pre dokonalý uzol. Vhodné pre väčšinu príležitostí: podnikanie, party, datovanie atď.

2.väzba je súčasťou našej najpredávanejšej línie kravat. Funkcia s jedinečným dizajnom tvaru vám umožní, aby táto hodvábna kravata nepriniesla nič.

3. Prijatie mäkkej a dobrej textúry, je pohodlné na nosenie a dotyk, ktorý musí mať príslušenstvo pre všetkých úspešných mužov. Vyrobený z vysokého materiálu, môže byť použitý dlhší čas.XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie