Straw Hat Beach skladací rybársky klobúk

Straw Hat Beach skladací rybársky klobúk [skladací& nastaviteľný] Na rozdiel od iných druhov slnečných klobúkov, náš slamený skladací krátky okraj sa dá zložiť do tašky. [Priedušný] Vďaka nášmu slnečnému klobúku 100% slamenej, je náš slnečný klobúk pre ženy šetrný k životnému prostrediu a vetraný. Budete sa cítiť dobre, kedykoľvek ako ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Straw Hat Beach skladací rybársky klobúk

[Skladací zosilňovač GG; Nastaviteľný] Na rozdiel od iných druhov slnečných klobúkov je možné náš slamený skladací klobúk zložiť do tašky.

[Priedušný] Vďaka nášmu slnečnému klobúku 100% slamenej, je náš slnečný klobúk pre ženy šetrný k životnému prostrediu a vetraný. Budete sa cítiť dobre, kedykoľvek bude horúce počasie. Prineste chladné leto pre vás.

[Anti-UV] S našou spodnou časťou náš unisexový plážový klobúk účinne zabráni vystaveniu pokožky slnku a vetru.

[Štýlový& Elegant] Prineste so sebou letný klobúk pre dámy, užite si perfektnú plážovú dovolenku, ktorá je skvelá aj na letné jazdy, plážové, spoločenské, piknikové, rybárske, turistické, koncertné a hudobné festivaly.

[Veľkosť] Veľkosť tohto disketového slaměného klobúku je 23 palca, vyhovuje hlavám väčšiny ľudí'

Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (11)Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (10)Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (12)

Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (4)Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (6)Straw Hat Beach Folding Fisherman Hat (9)

Hot Tags: slamený klobúk plážový rybársky klobúk, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, prispôsobené, propagačné, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like