Ako rozlišovať medzi dermis a umelú kožu

- May 21, 2018-

1.ČO JE RUČNÁ KOŽA?

Dermis je vyrobený zo živočíšnych koží a je koncepčne relatívny vzhľadom na umelú kožu vyrobenú z materiálu z chemických vlákien. Na trhu je pravá koža rozdelená na prvú, druhú vrstvu kože a syntetickú kožu. Cena troch druhov pokožky sa postupne znižuje.


2.AKO ROZDELOVAŤ?

S rozvojom spoločenských vied a technológií sa technológia umelých kožiek stala ešte vyspelou a kvalita výrobkov sa výrazne zlepšila. Najmä pokiaľ ide o umelú kožu, môže to byť mätúce a podobá sa prírodnej koži v mnohých aspektoch, ako je priedušnosť, pružnosť, hmat a vzhľad. Cena je oveľa nižšia ako cena prírodnej kože. Preto, aby sme zlepšili našu schopnosť diskriminovať, teraz zavádzame niekoľko jednoduchých a priamych metód na zmienku.


1) Keď

Koža má jasnejšie póry a vzory. Žltá koža má vyvážené jemné póry. Jaková koža má hrubé a riedke póry. Kozia koža má šupinaté póry. Na povrchu kože nie sú žiadne póry, čo je dôležitá vlastnosť identifikácie skutočnej a falošnej kože. Rozdiel medzi prvou vrstvou hovädzej kože a dermis.


2) Sniffing

Všetka koža má zápach z kože; zatiaľ čo koža má silný dráždivý plastový zápach.


3) svetla

Trochu vlákniny je roztrhané zo zadnej strany kože a umelé kože. Po zapálení svetla je štipľavý zápach z umelej kože. Kútik horí a chutí, ale nie zápach vlasov.


4) Stlačte

Povrch dermis má dobrú absorpciu vody, zatiaľ čo falošná pokožka má na druhej strane lepšiu vodotesnosť. Prsty môžu byť použité na vyzdvihnutie vody, utieranie na povrchu odevu, pozorovanie jeho absorpcie vody, ako je dobré vstrebávanie vody, pre dermis, zlé nasiakavosť alebo bez absorpcie vody, väčšina z falošnej kože.


3.VODNÉ KOŽE Z KINGLAIKY LTD.,

Kinglaiky sro má bohaté skúsenosti s výrobkami z kože, máme veľký trh v Európe, Afrike a Južnej Amerike. Naša koža je kravská a krokodílková koža. Krokodílová koža je zrnitosť ako koža matematika. bývalý, pretože tento musí byť prispôsobený, cena bude drahšia. Potom, ako zákazník zaplatí 30% vkladu T / T, po prvýkrát zabezpečíme výrobu, budeme v kontakte so zákazníkmi. Výrobky budeme starostlivo skontrolovať, aby sme zabezpečili, že výrobky sú pred odoslaním neporušené a posielajú zákazníkom fotografie masovej výroby na WhatsApp.Po príchode tovaru, budeme sledovať kvalitu tovaru, uistite sa, že zákazníci sú spokojní s našou vysokou kvalitou a dobrým service.Hope Kinglaiky Industrial Ltd bude váš najlepší obchodný partner!

Nasledujúca vzorka je naša vzorka pre vašu ref.Teď sa tešíme na vaše otázky.

Slim RFID Credit Card Holder Smart Wallet.pngRFID Gift Card Holder Protector Leather Card Smart Wallet.pngAutomatic Pop-up Bank Credit Card Holder Case.png2018 New Gift Set Idea with Notebook Pen for Customers.png

High Class Corporate Gifts Leather Card Holder in Business Special Gift Set.png