Vývoj darčekových odvetví

- Oct 20, 2017-

Darovanie darčekov je druh emocionálnej investície, môže skrátiť emocionálnu vzdialenosť medzi ľuďmi, uľahčiť komunikáciu ľudí, komunikáciu, konsenzus a vytvoriť dobrú obchodnú príležitosť. Vzájomnosť je aspekt večnej etikety po celú dobu a vo všetkých krajinách, s vývojom doby, darčeky dostali viac emotívnych faktorov vonku.

Od staroveku je Čína veľkým producentom a spotrebiteľom darov. Od reformy a otvárania sa dary "vyrobené v Číne" začali vo veľkom rozsahu zabíjať medzinárodným trhom. Od reformy a otvárania, vďaka nízkym nákladom na prácu v Číne, darcovský priemysel v Číne tiež prevzal úlohu vyrábať darčeky pre svet. Podľa štatistík, hlavné dar krajiny v zahraničí majú 70-80% darček z Číny.

S rozvojom elektronického obchodu sa online predaj darčekov v Číne tiež rýchlo zvýšil. Údaje ukazujú, že v roku 2010 predaj online darčekových spoločností dosiahol 55 miliárd 200 miliónov juanov, z čoho 6% pochádza z on-line predaja, vo všeobecnosti sa zvyšuje v porovnaní s rokom 2009.

S finančnou krízou sa darčekový priemysel postupne odvracia od úzkeho nedostatku koordinácie a vzájomného úprimného lakťového stavu, špecializuje sa na rozdelenie práce, vertikálnu a horizontálnu integráciu cesty a neustále otvára podrobné a rozmanité marketingové kanály, aktualizuje marketing nápad. Tradičné veľkoobchodné, agenti potrebujú ďalej perfektné a vedecké, integrovaný marketing a ďalšie odvetvia kombinované, čo najviac z výrobného závodu, výhoda dodávateľa spolu, podiel na trhu prostredníctvom širokej škály marketingových kanálov obsadené. To tiež postupne prináša tieto služby na mieste, vysokú úroveň služieb, profesionálne, silné darčeky spoločnosti zdôraznil.

Darčekový dodávateľ okolo trhu dopyt, produkt (sprostredkovateľská činnosť je "služba"), aby sa trh dostať do svojej komerčnej hodnoty, neexistuje žiadny trh, podnik nemá dôvod existovať, takže informácie týkajúce sa trhu súvisiace s podnikom prežitie. Využívanie informačných technológií na nadviazanie úzkych väzieb s predajcami, maloobchodníkmi a dokonca aj koncovými spotrebiteľmi na skrátenie vzdialenosti medzi výrobou a predajom, aby sa rýchlo zachytili zmeny dopytu na trhu. Nový vzťah medzi podnikom a trhom zavedený informačnými technológiami je novou oblasťou rozvoja rýchlosti darčekov.