Ako Brand Personalizované propagačné darčeky

- Apr 02, 2018-

1) Vyšívacie

Výšivka sa vzťahuje na položky tkaniny, ako je bavlna / tričko / náramok / športová uteráka / plyšová hračka. A výšivka je tiež dlho udržiavaná a má vzhľad kvalitného vzhľadu.
Výšivka zvyčajne prekračuje životnosť odevu, na ktorý sa používa.
Kinglaiky Industrial ltd má dobré skúsenosti so skúsenosťami s prispôsobenými darčekmi a robilo najkomplexnejšie logá vrátane Grand Prix v Adelaide!

2) Laserový

Laser je najrýchlejší a najhospodárnejší spôsob brandingu. Poradíme Vám najlepšiu metódu brandingu firemných darčekov. Logo úspešne Jednou metódou je laserová gravírovanie. Je to trvalý a elegantný spôsob, ako vyzdobiť kov a niektoré plastové predmety alebo drevený materiál. Rovnako ako výkonné pero / keychain / Key USB / fľaša s vodou / namecard holderetc.


3) Sieťotlač

Sieťotlačou môžete dobre zobraziť všetko vaše logo pantone farby, ale stálo to viac pracovnej náplne a plytvanie. A to má farebné vyblednutie problém, ak to bez špeciálneho process.We sú zamerané na vytváranie čo najlepšie možný výsledok bez ohľadu na to, akú dekoratívnu metódu je použitý ,
Z tohto dôvodu poskytujeme nasledujúce informácie, ktoré pomáhajú našim klientom porozumieť procesu. Dáme vám dobré rady, aby ste na svojich položkách urobili príjemné logo.

Vitajte na nás kontaktovať sales2005@kinglaikygift.com