Keychain tvorby osobnejší

- Oct 20, 2017-

Kľúč dom, kľúč office kľúč auto... Náš život nemožno oddeliť od kľúč, tiež nemôžu byť oddelené od kľúč reťazca "kľúčové nanny" oddelenie. V dnešnej dobe, kľúčové pracky kombinovať veľa, už nie je monotónna módne prvky. Svoju úlohu tiež zmenil nielen úlohu "opatrovateľka", ale aj úlohu dekorácie. Môže byť atraktívny a praktický, slúži na dva účely, ktorý nie je srdce?

Módne prvky

V porovnaní s predchádzajúce kľúčové tlačidlá, dnešné kľúčové tlačidlá venovať viac pozornosti tému trend. Posledná populárneho filmu "Transformers" bol vysielať a potom sa objavil v keychain série Transformers. Okrem charakteru týchto trendov, ako aj hudobné série, športové série, kreslené seriály, nielen štýl diverzifikácie, štýl diverzifikácie, krásne, cool, veľkorysý a jednoduchý, ušľachtilý, čas náhoda, zadržať každého srdca

Kreslené prvky favorizoval

Krásny kreslený Kľúčenka stala prílevu "miláčikmi" kvôli jeho mäkký farebný štýl. Sladké ružové srdce-tvarovaný, s kvetinami, plné hravých; tuku, malá včela bábiky, Taobao vyzerá veľmi pozitívne; jahoda, fascinujúce; Smart MIKEY, Tang kačice... Zaujímavé tieto plné rozprávky kreslené obraz Kľúčenka, kto môže odolať pokušeniu.

Jeden kľúč, Dvojlôžková roly

Okrem odpočítania kľúče, ľahké prenášanie, ale tiež môže byť používaný ako príslušenstvo, a dokonca zverené čistej lásky. Či už MM alebo GG ako reťazec visí na kľúčové reťazca, ako niektoré nádherné dekoratívne doplnky, prívesok je dokonca považovaná za šperky. Kľúčenka dvojica je nielen kľúčom, ale lover srdce. Zakaždým, keď otvoríte dvere alebo zavrieť dvere, pozri Kľúčenka, vidieť jeho (jej) obľúbený, môžete nie pomôcť, ale panika romantickú scénu, oceniť sladké spomienky.