Nový materiál z korku od spoločnosti Guangzhou Kinglaiky Ltd.,

- May 11, 2018-

ČO JE KORK?

Cork mal písomné záznamy na jarnom a jesennom období av období Warring States.Cork sa skladá z mŕtvych buniek, ktoré sa hromadia na vonkajšom povrchu korkového duba. Vzhľadom na štruktúru voštinovej štruktúry sa korok skladá do veľkej miery z prázdneho priestoru; jeho hustota (hmotnosť na jednotku objemu) je jedna štvrtina vody. Na rozdiel od voštiny sa však korok skladá z nepravidelne tvarovaných a oddelených buniek s priemerom 14 strán. S 625 miliónmi týchto prázdnych buniek na kubický palec (40 miliónov na kubický centimeter) je korok podobný mnohým vrstvám mikroskopického bublinkového obalu, čo z neho robí efektívny tlmiaci materiál.


AKO JE KORK ZARIADENÝ?

Korkové duby sa zberajú každých deväť rokov. Cork sa zberá ručne počas jarných a letných mesiacov, korkové stromy zažijú najrýchlejšie počas tohto obdobia.


ČO JE CHARAKTERISTIKA KORKA?

Korok je extrémne unikátny materiál, hlavne kvôli jeho bezkonkurenčnej bunkovej štruktúre. Vzhľadom na nepatrné vrecká naplnené vzduchom je korok ľahký materiál s nízkou hustotou, ktorý má neuveriteľnú vztlak, korok neabsorbuje ani prach, ani vlhkosť a odoláva hnilobe a hmyzu. Vysoko odolný voči opotrebovaniu, používa sa na leštenie diamantov.


Čo môžeme robiť s korkom?

Guangzhou Kinglaiky Ltd .. má viac ako 12 rokov histórie, vyvíja sériu nových produktov, ktoré sú vyrobené z korkového materiálu, ako je notebook / portfólio / držiteľ karty / peňaženka / USB s Keychain / kozmetické zrkadlo / firemné darčekové sady.

Tieto materiály sú prirodzené a ekologické. Jeho povrch je veľmi skvostný a lesklý. Uisťujeme, že tieto výrobky dokážu splniť vaše požiadavky.