Papiernictvo darčeky viac privítal podnikov

- Oct 20, 2017-

Papiernictvo darček môžete lepšie šíriť kultúru značky podnikov a expounds značky konotácie. Vývoj života, dar Poznámkový blok už nie je považovaný za "dlhodobej spotreby" a jeho dizajn je tiež z jednoduchý darček Poznámkový blok je potrebné zmeniť na sledovanie zdravia, ochrany životného prostredia, v súlade s ich vlastnú osobnosť. Mnohé iné odvetvia prešli na oblasti darček, darček a Poznámkový blok, tak čínskych darčekových a Poznámkový blok priemysel dobieha módne tempo odevnom priemysle.

V porovnaní s alkoholu a tabaku, digitálne výrobky, kancelárske potreby značky naozaj nastaviť nohu v priemysle darček, čas je oveľa neskôr, ale grafické efekty postupne darčeky, ale rýchlo stal horúci nový favorit. V priebehu niekoľkých rokov, predaj kancelárske potreby a darčeky vzrástli až o 20% ~ 25% predaja spoločností darček. Tak veľký trh, papiernictvo, darčeky pre vývoj vzniku neobmedzené obchodné príležitosti.

Či v Pekingu, Šanghaji alebo Shenzhen papiernictvo darček show, viac a viac podnikov prelomiť tradičné grafické efekty výstava myslenie, vytvorila a zavrieť spolupráca režim komunikácie výstavu darčeky, tlačoviny je oslňujúci hviezda v bytový po drobných spotrebičov. Ale v Dar trhu silný výkon "nový", "špeciálne" dôležité trendu, kancelárske potreby priemyslu, ako zdôrazniť výhody a vyhnúť sa nevýhody, je obzvlášť naliehavé a dôležité.

S "nebolo teplo nie oheň" opísať súčasné grafické efekty na trhu darček výkon je vhodnejšie. Na výstave veľké dary, papiernictvo priemysel "nadšenie" sa zdá k boli v minulosti, všeobecné popularity mierne. Výstava je dôležitým ukazovateľom rozvoja priemyslu, hoci nie úplne predvídateľný, ale môžete tiež získať letmý pohľad. Koniec koncov, trhový dopyt je obmedzený, strana bude posielať dary miešať rôzne darčeky, takže kto sa môže stať Ever-víťazný trhu Všeobecný dar "". Hoci tam sú niektoré prekážky v realite, ale kancelárske potreby v Dar priemyslu "zakorenenie" je tiež možné.

Obrad domény knihy darček Notepad nielen na dosiahnutie svoje vlastné jedinečný darček show v vzhľadu, praktickosti, inovácie a iné vlastnosti, ale tiež cez rad pozitívnych motívov a čerstvé prvky zvýrazňujú hlbokú myšlienku darcu.