kancelárske potreby údržby

- Oct 20, 2017-

Pero

Neutrálne pero obsahuje organické rozpúšťadlo, jeho viskozita je nižšia ako olej-based ink, hrubšie ako vody-založený atrament, pri písaní, atrament cez hrot pera bude polotuhé do tekutý atrament. Neutrálne pero atrament je najväčšou výhodou každá kvapka atramentu sa používajú v hrot pera, nebude vyparovať, únik, ktorý môže zabezpečiť hladký hodvábne hladké písanie zmysel, atramentové prietok plynulý a stabilný. Pero je veľmi jednoduché uloženie, ako SPP v riadku zvyčajne ušetriť 2 roky alebo tak nebude mať vplyv na písanie.

Pásku, korekčnú kvapalinu

Nemôžu byť umiestnené vo vysokej teploty, umiestnené v vysokej teplote prostredia bude korekcia chemického zloženia variácie, modifikácia efekt bude horšie; Majte korekcia tekuté až udržať korekcie tekutín umiestnené tak, aby kovové pero jar v normálnom stave, na iný materiál priestor squeeze, tak že keď používa iba jemný povlak môže zarobiť fľaše v korekcie tekutín normálny tok vyhnúť zdroja ohňa, korekcia tekuté zložky v metyl cyklohexánu hlavne na urýchlenie, rýchle sušenie, zvýšenie mazania, čím ešte účinok náteru, ale v prípade tepla a otvoreného ohňa má pálenie nebezpečenstvo, takže korekcie tekutín Pokúste sa vyhnúť zdroja ohňa.

Páska je uložená medzi izbovej teplote 15 ℃ -35 ℃, Neumiestňujte ani uložiť vo vysokej teploty a vlhkosti, zmenám teploty, priamemu slnečnému svetlu; pred použitím otierať kniha o zostatková vlhkosť a olej, inak to ovplyvní pasta účinok; Použité pre vložiť členité, pomerne tenký papier alebo tepla bude v objekte; Uložiť sa uložia v ťažkých pod materiálom na zabránenie straty tlaku; použitie proces lepenie nestability alebo ohnutím, skontrolujte ústa s alebo bez zavinenia alebo vložiť do trosky.

Plastelíny

Uložte najlepší čas, aby sa čerstvé tašky do chladničky. Tak jeden alebo dva týždne nie je problém. Tak dlho po v podstate špinavej hre, takže zahodila. Robiť dobrú prácu, krásny model nie je ochotná zničiť najlepšie uložiť, alebo dať na vonkajšej strane ľahko zaschnúť dlhú dobu. Môžete tiež dať do škrupiny, tak, že niekoľko dní a nocí bez ohľadu na to, je stále neporušená (soft) ako nikdy predtým.