Čo je galvanické pokovovanie

- Jun 01, 2018-

Čo je galvanizácia?

Galvanické pokovovanie zahŕňa prechod elektrického prúdu roztokom nazývaným elektrolyt. To sa vykonáva ponorením dvoch svoriek nazývaných elektródy do elektrolytu a ich pripojením do okruhu s batériou alebo iným zdrojom energie. Elektródy a elektrolyt sú vyrobené z starostlivo vybraných prvkov alebo zlúčenín. Keď elektrina preteká cez okruh, ktorý robí, elektrolyt sa rozdelí a niektoré z atómov kovu, ktoré obsahuje, sa ukladajú v tenkej vrstve na vrchole jednej z elektród - stane sa galvanizáciou. Všetky druhy kovov sa môžu pokovovať týmto spôsobom, vrátane zlata, striebra, cínu, zinku, medi, kadmia, chrómu, niklu, platiny a olova.


Aké sú výhody obkladania?

Galvanické pokovovanie môže zohrávať dobrú úlohu pri vodorovnej odolnosti proti korózii, odolnosti voči kyselinám a zásadám, proti korózii a jednoduchému čisteniu povrchu, aby sa kovové časti mechanických foriem stali odolnejšími. Napríklad galvanické pokovovanie niklom a zavesením chrómu môže tiež hrať určitú dekoratívnu úlohu. Vzhľad týchto malých hardvérových produktov je viac lesklý a jasný. Je to práve preto, že existuje veľa výhod, aby sa galvanizácie priemyslu večné a elektrolytické výrobky. Môžu tiež hrať úlohu v hrdze.


Aké sú výhody leštenia pokovovania?

Najbežnejšie je tvrdá chrómovaná plastová forma, pretože suroviny sú žieravé, obzvlášť ABAS, elektrické drevo, tieto materiály majú väčšiu koróziu povrchu formy, môže byť povrch formy pokrytý vrstvou tvrdého chrómu Forma Povrch tvorí ochrannú fóliu, aj keď je plastový materiál žieravý, kyselinový a zásaditý a eróruje len povrchovú vrstvu chrómu, chróm sa považuje za ťažký kov a chróm je odolnejší voči korózii , chróm je nielen odolný voči korózii, ale tiež môže hrať úlohu odolnosť voči hrdzaveniu a odolnosť proti opotrebovaniu, formy, ktoré sa často relatívne ľahko odstránia, každý sa rozhodne pochrómovať na vyriešenie problému anti-deflowering.


Ktoré produkty môžu byť galvanicky pokovované?

Ako sú odznaky, lapače kolíky, kľúčenky, medaily, otvárače fľaše môžu byť elektroplated.Kinglaiky sro, má viac ako 12 rokov skúseností v tomto filed.We pomocou vysoko kvalitného hardvéru, dobré mechanické vlastnosti a odolnosť proti opotrebeniu, nízke teploty topenia. vyžadovať akékoľvek ďalšie informácie, pls neváhajte a kontaktujte ma.