Aký je proces vlastného LOGO daru? Aké sú vlastnosti? (C)

- Jun 21, 2018-

1.Keramické pečenie

Šálky s dobrým papierom sa umiestnia do pece a pečú pri vysokej teplote. Kľúčom na pečenie je teplota. Teplota je kontrolovaná farbou kvetinového papiera a materiálu keramického pohára. To znamená, že rôzne farby musia byť pečené pri rôznych teplotách, aby mohli byť vyrobené lepšie produkty. Ak je teplota nižšia ako teplota požadovaná pre farbu, vytlačený vzor nie je lesklý a farba nie je jasná. Ak je teplota vyššia ako teplota požadovaná farbou, vytlačený vzor bude svetlejší alebo bledší, aj keď sa nevytlačí. Avšak materiál keramickej misky tiež ovplyvňuje teplotu pečenia, pretože teplota pečenia je dostatočná na to, aby sa glazúra na keramickej miske začala roztaviť. V tomto okamihu keramický toner na kvetinovom papieri prenikne do glazúry a počkajte, kým po vychladnutí produktu sa farba a keramický pohár stanú jedným tak, aby účel keramického pohára nezmizol. Silné zafarbenie, jasné farby, bohaté trojrozmerné, môžu dosiahnuť umelecký efekt ručne kresleného. Glazívne pigmenty sú netoxické a neškodné. Keramické pigmenty rovnakého typu môžu byť pretlačené a pigmenty s rôznymi vlastnosťami môžu byť pretlačené, inak sa pri vysokých teplotách zmení farba.

2.Sublimation

Sublimácia je hlavne zahrievaním molekúl pigmentu do média.

výhoda:

Vzor bohatý, farebný, malý rozdiel v farebnosti, realistický, jemný, silný zmysel pre trojrozmerné. Vysoká odolnosť voči teplotám, umývateľná, nikdy nevybledne.

nevýhody:

Náklady sú relatívne vysoké v porovnaní s inými.

Rozsah použitia:

Používa sa hlavne na všetky biele tkaniny, ako sú biele alebo svetlo sfarbené polyesterové bavlnené tkaniny, flanel, polyester , džín, pletený, oxford, plátno, koža atď.

3.Tlačová farba

Na rovnakom povrchu sú rôzne farby vytlačené v rôznych triedach, aby sa dosiahlo farebný obrazový efekt a atrament sa prenáša na povrch materiálov, ako je papier, tkanina a koža.

výhoda:

Nízke náklady na tlač, voliteľnú veľkosť tlače a malú stopu. Farba je nasýtená, farebný rozsah je široký a prechod je dobrý.

Rozsah použitia:

Osobné predmety, remeselné darčeky, kancelárske potreby, písacie potreby , domáce zdokonalenie stavebných materiálov, kvety, tkaniny, oblečenie, obuv a klobúky atď. Desiatky kategórií desiatok tisícov položiek.