Čo je proces dar vlastné LOGO? Aké sú vlastnosti? (B)

- Jun 20, 2018-

1. laserové gravírovanie

Lasergravírovanie spracovanie vychádza číslicovo riadené technológie a laserové spracovanie médií. Okamžitá fyzickej topenia a splyňovanie spracovaný materiál pod laserové gravírovanie ožarovanie môže mať laserové gravírovanie dosiahnutie účelu spracúvania. Laserové gravírovanie je použitie laserovej technológie vpísať znaky objektu. Znaky vyrezal tejto techniky nie sú vrubovaný, povrch objektu je stále hladká a písanie bude nenosený.

Výhoda:

Silný zmysel vedy a techniky, bez kontaktu, bez rezná sila, nízke tepelného účinku; laserové gravírovanie so znamienkom jemný, hranicou môže dosiahnuť milimeter mikrometra úroveň, pomocou laserové značenie technológie, aby sa značka je kopírovať a meniť je veľmi ťažké.

Rozsah použitia:

Výrobky z dreva, organické sklo, kovové dosky, sklo, kameň, crystal, papier, dvojfarebná plech, oxidu hlinitého, kožené, živice, striekaného kovu a tak ďalej.

2. vody prenos tlače

Voda prenos tlačiarenskej techniky je druh tlače, v ktorom sa hydrolyzuje prenos tlače papier/plastové film s farebným vzorom tlakom vody. Ako sa zvýšili požiadavky ľudí pre balenie výrobkov a dekorácie, použitie vody prenos tlače sa stala rozšírenejšie. Princíp nepriamej tlače a dokonalý tlačový efekt vyriešiť problém povrchovú dekoráciu mnoho produktov.

Výhoda:

Výrobné náklady sú nízke a prevodu vody atramentové tlačiarne je vhodný pre obrázky s niekoľkými (jedna sa dá), zložitý obraz a mnoho odrôd. Prenos vzor má svetlé farby, bohaté vrstvy, vynikajúcu lifelikeness a odolnosť.

Rozsah použitia:

Používa hlavne pre všetky druhy keramiky,sklo, kvety papiera a iného prevodu.

3. výšivky

Darček výšivky je zvyčajne farebné výšivky. Dávkové vyšívanie výkresy sme teraz svedkami sú počítač naprogramovaný stroj-riadené modely.

Výhoda:

Ihlice sú bohaté, jemné stehy a živé farby. Vyšívané vzory objaví živšie kvôli lesku a Konvexita liniek.

Nevýhody:

Vyšívanie má vysoké požiadavky pre vzor oblasť a tón konverzie.

Rozsah použitia:

Najrozšírenejšie oblečenie príslušenstvo darčeky.