Aký je proces vlastného LOGO daru? Aké sú vlastnosti? (A)

- Jun 19, 2018-

1. Sieťotlač (druh tlače ústia)

Sieťotlač patrí k šablónovej tlači, ktorá sa nazýva štyri metódy tlače spolu s bežnou tlačou, reliéfom a hĺbkotlačou. Šablónový tlač zahŕňa tlač šablón, tlač šablón, striekanú tlač a sieťotlač. Princíp tlače šablóny je: tlačová doska (otvory tlačovej dosky alebo inej tlačovej dosky môžu byť použité na vytvorenie atramentu cez otvor) v čase tlače, atrament sa prenáša na substrát (papier, keramika, atď.) cez otvor šablóny cez určitý tlak. ), tvoriaci obrázok alebo text.

výhoda:

Vytváranie dosiek je výhodné, cena je lacná a dávková tlač je ľahko ovládateľná. Vhodné pre použitie s 1 až 4 rôznymi farbami LOGO. Toto číslo nie je veľké a atrament musí byť obzvlášť silný. Nie je obmedzená textúrou nosiča a má malú raziaciu silu. Má silný odpor voči svetlu a nedá sa ľahko odfarbiť. Pri silnej priľnavosti je vytlačený vzor viac trojrozmerný.

nevýhody:

Sieťotlač je vhodná len pre jednu farbu, jednoduchú prechodovú farbu, efekt farebného gradientu alebo príliš bohatý vzor nemožno vytlačiť na obrazovke.

Rozsah použitia:

Papier, plasty, výrobky z dreva, remeselné výrobky, kovové výrobky, značky, pleteniny, látky, uteráky, košele, kožené výrobky , elektronické výrobky atď.

2. Hot razenie (nazývané tiež embossing), bežne známe ako razenie za tepla

Hot razenie, bežne známe ako "horúce razenie", sa vzťahuje na použitie techník horúceho razenia, aby sa vytlačil názov a pečať obálok, pečatení, pečatí a spätných kníh v pevnej forme. Vzor.

výhoda:

Vzor je čistý, povrch je hladký a čistý, čiary sú priame, krásne, farebné a pútavé, moderné; opotrebenie, počasie a veľa farieb a vzorov, ale tiež je možné ich prispôsobiť podľa konkrétnych požiadaviek.

nevýhody:

Nevýhodou reliéfu za tepla je to, že vyžaduje vysokú teplotu a vysoký tlak a dokonca aj dlhý čas pri vysokej teplote a vysokom tlaku, pre niektoré vzory môže ešte len viesť k neúplnému premiestneniu polyméru, to znamená, že nemôže úplne vyplňte dutinu pečiatky.

Rozsah použitia:

Horúca razba sa všeobecne používa na papieri, textílii, koži a iných darčekových obaloch. Knižná obálka, pečiatka, darčeková krabička, cigareta, víno, ochranná známka a označovanie, pohľadnice, pozvánky, pečiatkovanie atď.

3. Prestup tepla

Termický prenos je vznikajúci tlačový proces, ktorý bol zavedený zo zahraničia už viac ako 10 rokov. Metóda tlače je rozdelená na dve časti: prenos tlačového filmu a prenos tlač. Prenosový tlačový film používa dot tlač (rozlíšenie 300 dpi). Vzor je predtlačený na povrch fólie. Vytlačený vzor je bohatý na vrstvy, farebné a rôznorodé. , Malý rozdiel v farebnosti, dobrá reprodukovateľnosť, môže spĺňať dizajnový efekt dizajnu a je vhodný pre hromadnú výrobu; Prenosové spracovanie prostredníctvom tepelného prenosového stroja po spracovaní (teplo a tlak) Preneste jemný vzor na prenosový film v produkte Povrch po vytvorení atramentovej vrstvy a povrchu produktu sa rozpustil ako jeden, prirodzene krásny, výrazne zlepšil produkt grade.

výhoda:

Je obzvlášť vhodný na výrobu malej škály personalizovaných a prispôsobených produktov, ako aj tlačových vzorov obsahujúcich plnofarebné obrázky alebo fotografie. Môže byť použitý pre digitálne tlačiarne s jednorazovou viacfarebnou, ľubovoľne zložitou farbou a prechodovou farebnou tlačou na ľubovoľnom relatívnom plochom materiáli, ako je koža, textílie, organické sklo, kovy, plasty, kryštály, drevené výrobky a medené dosky , , bohaté úrovne, malý rozdiel v farebnosti a iné charakteristiky. Ideálne pre tlač fotografií, ktoré vyžadujú prechod farieb.

nevýhody:

Nie všetky produkty môžu používať tepelný prenos na tlačové vzory, ktoré zahŕňajú tepelnú odolnosť výrobkov, plynulosť a iné faktory. Potrebujú profesionálne zariadenie na tepelné premiestňovanie, keramické, kovové a iné predmety vyžadujú tepelnú vrstvu na povrchu.

Rozsah použitia:

Odevy , tašky na tkaniny, klobúky, vankúše, hrnčeky, dlaždice, hodinky, podložky pod myš, podnosy, visiace kalendáre, medaily, vlajky atď.