500 ml šejkrovej športovej miešacej banky

500 ml šejkrovej športovej fľaše na miešanie BPA BEZPLATNÁ PLASTOVÁ: BPA BEZPLATNÁ PLASTOVÁ: 700 ml proteínová trepačka je vyrobená z polopriesvitného BPA a plastu bez obsahu ftalátov s čiernym, modrým, žltým alebo ružovým vekom. LEAK PROOF SCREW TOP LID: Proteínová šejkra má tiež bezpečné horné veko skrutky ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

500 ml šejkrovej športovej miešacej banky

BPA FREE PLASTIC: BPA FREE PLASTIC: 700 ml proteínová trepačka je vyrobená z polopriesvitného BPA a plastu bez obsahu ftalátov s čiernym, modrým, žltým alebo ružovým vekom.
LEAK PROOF SCREW TOP LID: Proteínová trepačka je tiež vybavená bezpečným skrutkovým horným vekom a výtokom z uzáveru, čím sa vytvára tesnosť.
V cene je zahrnutá guľa na miešanie drôtov: Loptička na miešanie drôtu pomáha rozbíjať a miešať práškové doplnky, aby sa zabezpečilo hladké napĺňanie nápojov a jedál.
EMBOSOVANÁ MERACIA SKÚŠKA: Fľaša na proteínovú trepačku má meraciu stupnicu, ktorá beží vertikálne zobrazovacie jednotky v ml aj oz.

500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (9)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (14)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (15)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (16)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (6)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (3)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (7)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (8)500ml Shaker Bottle Sports Stirring Flask (5)

Vyšetrovanie