LED Camping rybolov svetlomet baterku

LED Camping Head light
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED Camping rybolov svetlomet baterku


1.Veľkosť: 6 * 3,5 * 4,5 cm /

2.Materiál:ABS + PP

3.Logo:Sieťotlač

4.Čas merania:6deňs

5. Dodacia lehota:20 ~ 25deňs


Funkcia:

1. OSVETĽUJE cestu – nikdy zostať v tme pomocou tejto hlavy baterky! Tento ultra jasný, 6000 lumenov hlavu ponúka 3 Cree LED žiarovky žiariť silnejší, jasnejšie a dlhšie, než ste kedy považovali za možné.

 

2.ALL-počasie READY-ste pripravení na čokoľvek, a vaše zariadenia by mala byť taky!  svetlomety sú postavené vydržať všetky práce a poveternostným podmienkach, od extrémne teplo do špiku kostí za studena. Plus, vzduchotesné gumové tesnenie chráni nabíjateľnej batérie LED svetlomet od prachu, ľadu a vody, pre ultimate spoľahlivosť.

 

3. CREATIVEDIZAJN, INŽINIER testované-Hľadám odolné a dlhotrvajúci, Cree svetlomet svetlé svetlomet je vo svojej triede! Navrhnutý v USA spĺňajú najvyššie technické normy, táto 6000 lumenov svetlomet ponúka 4 svetelné módy a 90-stupňové nastaviteľné lampa hlava. Jednoducho zmeniť svoje zameranie z rozsiahle osvetlenie na úzke, ďalekonosný lúča a cast jasné a silné svetlo presne tak, ako potrebujete.

 

4.PRISPÔSOBITEĽNÉ komfort – Táto čelovka nie je len ťažké, to je tiež navrhnutý pre maximálne pohodlie. Užite si kontrola teploty vďaka potu odolná čelenka. A s nastaviteľným veľkosti, bude to len nepremokavé svetlometu budete potrebovať - od vaše svietidlo pri kempovaní v prírode, tvrdý klobúk svetla na bike prilba svetlo, a omnoho viac!LED Camping Head light  (1).jpgLED Camping Head light  (2).jpgLED Camping Head light  (3).jpgLED Camping Head light  (4).jpgXQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie