Detské darčekové hračky Mini plastové auto

Detská darčeková hračka mini plastové auto
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Detské darčekové hračky Mini plastové auto1. Veľkosť: 5 * 3 * 2cm

2. Materiál: plast

3. Logo: Sieťotlač / nálepka

4. Čas vzorky: 6 dní s

5.Produkčný čas: 20 ~ 25 dní s

funkcie:

1. Multi-hráči: Th je mini hračka autá je ideálny pre všetky deti v každom veku v skupinách, deti môžu hrať auto hry s ich malými priateľmi, kamarátmi a spolužiakmi, než hrať sami, majú viac zábavy a pomáhajú budovať batoľatá priateľstvo.

 

2. Nástroj na zábavný tréning: Malé autá sú hračky, ktoré kombinujú funkciu vzdelávania a hranie funkcií, pomáhajú vášmu dieťaťu rozvíjať poznávanie farieb a motorické zručnosti, môžu sa nielen zabaviť v čase hry, ale tiež byť vyškolení a praktizovať ich detstvo.

 

3. Perfektné rozmery: Autá sú v menšej veľkosti v závislosti od menšej ruky detí, pretože môžu držať v ruke alebo vložiť do vrecka, keď vyjdú. To môže so zábavou na ceste a zabiť čas.

 

4. Odolné materiály: Tento plastový automobilový automobil je N -toxický materiál , hračky budú trvať dlhšiu životnosť a udržujú váš malý anjel ďaleko od nebezpečenstva a jedovaté dokonca aj deti hrajú s vozidlami niekoľko hodín. Dobrá voľba pre poradenstvo Darček na vloženie loga nálepkou alebo sieťotlačou.

 

 

 

 

Detská darčeková hračka mini plastový automobil (1)Detská darčeková hračka mini plastový automobil (2)Detská darčeková hračka mini plastový automobil (3)XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg

Hot Tags: detský darček hračka mini plastové auto, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like