Čistiaca utierka z mikrovlákna utierka pre domácnosť

Uterák do domácnosti z mikrovlákna Kuchynský uterák Názov produktu: utierka na riad ružová Funkcia: líši sa od bežných utierok, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Čistiaca utierka z mikrovlákna utierka pre domácnosť

Názov produktu: obojstranná utierka na riad

Veľkosť: 16 x 18 cm, 20 x 23 cm, 29 x 38 cm

Materiál: bambusové vlákno, mercerovaná bavlna

Balenie: OPP taška

Hmotnosť: 50 g

Farba: fialová, žltá, modrá, ružová

Funkcia: líši sa od bežných utierok, dvojvrstvovej obojstrannej farby, bambusových vlákien, mercerovanej bavlny, jemnej pokožky, super savého, nelepivého oleja, je dôležité odstraňovať olej bez čistiaceho prostriedku!

Táto tkanina Mycro-touch, vyrobená z vysoko kvalitného mikrovlákna, odstraňuje zo všetkých povrchov až 99% baktérií, alergénov a prachu.
Používajte mokré alebo suché s vodou alebo uprednostňovanou čistiacou chemikáliou.
Používajte ich na čistenie skla, dreva a nehrdzavejúcej ocele, žuly v kúpeľni, kuchyni, garáži, spálni alebo inej miestnosti.
Utierka, ktorá po sebe nezanecháva vlákna a je poškriabaná, je bezpečná na použitie na všetkých povrchoch.
Znížte množstvo odpadu a náklady. Očistite trochu zelenšie touto čistiacou handričkou z mikrovlákna, ktorá znižuje množstvo chemikálií a vody potrebné na udržanie čistoty vašich priestorov.

Kuchynský uterák do domácnosti z mikrovlákna (9)Kuchynský uterák do domácnosti z mikrovlákna (12)Microfiber Cleaning Cloth Household Kitchen Towel (7)Microfiber Cleaning Cloth Household Kitchen Towel (8)Čistiaca utierka z mikrovlákna, kuchynská utierka pre domácnosť (6)Kuchynský uterák do domácnosti z mikrovlákna (11)Čistiaca utierka z mikrovlákna, kuchynská utierka pre domácnosť (4)Čistiaca utierka z mikrovlákna, kuchynská utierka pre domácnosť (5)Kuchynský uterák do domácnosti z mikrovlákna (10)Kuchynský uterák do domácnosti z mikrovlákna (14)

Vyšetrovanie