Najlepšie víno Termos víno vákuové s hákom pre darčeky

Popis: 1.Item: Najlepšie víno Termos víno vákuové s hákom pre darčeky 2.Size: 6OZ; Hmotnosť ≈ 180g / ks 3.Materiál: oceľ 201 alebo 304 4.Logo: laser 5.5 Čas vzorkovania: 5 dní. 6.Produkčný čas: 25 dní 7. Termín splatnosti: T / T 30% záloha vopred, 70% zostatok zaplatený pred odoslaním. · KVALITA: My ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis:

1.Item: Najlepšie víno Termos víno vákuové s hákom pre darčeky

2.Size: 6OZ; Hmotnosť ≈ 180g / ks
3.Materiál: oceľ 201 alebo 304

4.Logo: Laser

5.5 Čas vzorkovania: 5 dní.
6. Produkčný čas: 25 dní

7. Platba: T / T 30% vklad vopred, 70% zostatok zaplatený pred odoslaním.

XQ19 Flask.jpg

XQ17 Kinglaiky Industrial ltd.jpg

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


· KVALITA: Všetky naše banky vyrábame z vysoko kvalitného potravinárskeho potravinárskeho náteru 18/8 # 304 z nehrdzavejúcej ocele. Odolný voči korózii a korózii a prirodzene ECO-FRIENDLY a bez BPA. Ďalšie, lacnejšie fľaše, ktoré vidíte na Amazone, môžu vyzerať rovnako, ale sú vyrobené z nižšej nehrdzavejúcej ocele # 201 (18/10) a môžu mať horšie zvary, ktoré môžu viesť k vylúhovaniu, hrdzaveniu a korózii exteriéru a vnútorný kov a potenciálne požitie toxických kovov.

· PERFEKTNÉ DARČEČKA pre dovolenky, svadobné hostiny, absolvovanie, stávkovanie, večierky, grilovanie, golfové ihrisko alebo len sami seba (ideálne pre kdekoľvek budete potrebovať rýchlu pick-me-up). Táto 8-palcová banka z nehrdzavejúcej ocele sa pohodlne dodáva s bezplatnou náplňou z nehrdzavejúcej ocele triedy 304 a v čiernej darčekovej krabičke na jednoduché balenie.

· WORKMANSHIP: Naše fľaše sú vyrobené s hrdosťou, z ťažkej práce, hrubé, 18/8 304 Kvalitnej kvality z nehrdzavejúcej ocele, čo ich robí perfektnými pre gravírovanie. Precízne, lasery zvárané lasery, znamená, že tieto banky majú hladké okraje a sú testované ako netesné.

 

item:

Banka KF-004

design:

OEM

farba:

Bol k dispozícii Colour Chart

balenie:

Biela krabica + taška opp

MOQ:

200PCS

logo:

Laser / Emblém na koži

Platba / zásielka:

T / T / Western Union / Peniaze Gram / Paypal

využitie:

Cestovné použitie / Darček k narodeninám / firemný darček / Eventsouvenir

FAQ:

1. A čo najvyšší čas?
- Závisí od množstva objednávky. Od 5-45 dní podľa množstva objednávky a spôsobu doručenia.
2. A čo platobný termín?
-Prijímame T / T, L / C na zrak a West Union a paypal. Pred začiatkom výroby by sme chceli prijať zálohu od 30% -100% z celkovej sumy a vyzdvihnúť zostatok pred odoslaním.
3. Môžete si vyrobiť vlastné výrobky?
- Áno, prosíme, prosím, nám poskytnite podrobnosti o tom, čo chcete.
4. Môžem poznať tempo výroby mojej objednávky?
- Áno, obdržíte formálny výrobný program od nás, aby ste nás informovali o každom kroku odo dňa výroby, keď sa od nás neočakávane objaví nejaká zmena, tak s vami budeme takisto rokovať čo najskôr.
5. A čo služba predaja?
- Vaše pripomienky z našej strany a kvalita výrobkov sú vždy vítané. Ak sa vyskytnú akékoľvek problémy s kvalitou produktov, prediskutujte s našimi predajcami najprv, aby ste ich vyriešili, ak ich naša predajná reprezentácia nedokáže dobre vyriešiť, obráťte sa priamo na nášho manažéra a vyhodnotíme, že nahradíme výrobu alebo nárok.
Všetky sťažnosti na poistné plnenia vám poskytneme riešenie, ktoré je v čo najväčšej možnej miere možné, a to nie neskôr ako jeden mesiac faxom alebo e-mailom.


XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie