Kreditná karta Smart peňaženka

1. máme vlastný patent techniku; Patent No. ZL 2016 3 0616069.7 2. to je creative peňaženka aplikáciou smart. 3. vysoká klasická geniune kože s kovové veci. 4. dobrý darček balenie box. 5. je dobrou voľbou pre dovolenku dary alebo darčeky k narodeninám.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Kreditná karta Smart peňaženka

1. Farba: Čierna (prispôsobené)

2. Veľkosť: 96 * 65 * 13 mm; Hmotnosť: 80g/ks

3. materiál: Kožený s hliníkový držiak kufor.

4. logo: Laserom gravírované / Emboss na kožené 5. Ukážka času: 4 dni

5. dodacia lehota: 15 dní


---DETAIL PRODUKTU---
1. máme vlastný patent techniku; Patent No. ZL 2016 3 0616069.7

2. to je creative peňaženka aplikáciou smart.

3. vysoká klasická geniune kože s kovové veci.

4. jeho karta prípad môže byť malý, ale 4-6 rukáv kreditnou kartou a 1-2 ďalšie karty má v každom z vnútorné vrecká Tento štíhly, mini, 3kombinácia.

Najlepšie peňaženka predné vrecko MINIMALISTICKEJ - pravý, mäkké & pružná koža, minimalistické peňaženka design. Hodí skvele vpredu a nebude ohýbať z dôvodu návrhu vnútorných kovových peňaženku.


5. RFID peňaženka - najlepšie RFID blokovanie technológie zabrániť RFID skenovanie zlodeji a elektronický výber vreciek v prístupe k vašej osobné finančné informácie & identity. Kovové puzdro kamene kreditnej karty 100% RFID skenerov.


6. jedným kliknutím akcie-akcie Trigger & kreditné karty posuňte nahor kaskádové ale držia pevne v rukáve. Rýchly, jednoduchý prístup k najdôležitejším karty & ID. Peňaženky pre mužov a ženy tak viac kopanie cez kabelku.


Vyšetrovanie