Viacúčelový držiak vizitky Matercard RFID Secure Card Slider Pocket Peňaženka

Popis: 1.Item: Držiak viac vizitky Matercard RFID bezpečné karty Slider Pocket Peňaženka 2.Size: 10.3 * 70 * 13mm; Hmotnosť: 60g / ks 3.Materiál: PU Koža s kovovým držiakom. 4.Logo: Emboss na koži 5. Vzorkovacia doba: 4 dni 6.Produkčná doba: 15 dní 7.Platement termín: T / T 30% vklad do ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis:

1.Item: Viacnásobná vizitka Matercard RFID bezpečné karty Slider Pocket Peňaženka

2. Veľkosť: 10,3 * 70 * 13 mm; Hmotnosť: 60 g / ks
3. Materiál: PU Koža s kovovým držiakom.
4.Logo: Emboss na koži

5. Čas vzoriek: 4 dni
6.Produkčný čas: 15 dní

7. Platba: T / T 30% vklad vopred, 70% zostatok zaplatený pred odoslaním.

XQ3 Kinglaiky Industrial Ltd.jpg

XQ11 New wallet.jpg

XQ16 Gift solution.jpg


funkcie:

· ☆ [Ručne vyrobený inovatívnym a luxusným dizajnom.] Každý kúsok kože má svoje jedinečné žily a póry. Vnútorný hliník môže byť tiež veľmi dobrá ochrana, aby sa zabránilo skresleniu.

· ☆ [Bezpečnosť a ochrana] ICARER Automatické vyskakovacie puzdro na ochranu RFID karty pop-up dokáže dokonale zablokovať nechcené skenery RFID, zahŕňa technológiu blokovania RFID, ktorá zabraňuje neoprávnenému prístupu k osobným informáciám (identifikačné karty, kreditné karty a ďalšie)

· ☆ [ĽAHKÝ PRÍSTUP K KARTE] Puzdro je jedinečný štíhlý organizér, ktorý rýchlo a elegantne postupne premiestňuje vaše karty jedným kliknutím. Kliknutím na všetky karty postupne vysúvajte. Karty nevypadnú a sú perfektnou kartou.

· ☆ [VEĽKÁ KAPACITA] V závislosti od hrúbky vizitky drží približne 10 vizitiek alebo 6 kreditných kariet. Pohodlne sa zmestí do prednej kapsy, peňaženky alebo kufríka. Ukladajte svoje vizitky, hotovosť, kreditné karty a darčekové karty v skutočnom štýle s týmto elegantným kartovým kufrom. Profesionálny dizajn je chrániť a organizovať svoje karty.

· ☆ [LIGHT-WEIGHT DESIGN] Jednoduchý vzhľad módy umožňuje zdvihnúť veko pohľadu na vizitku. Na druhej strane vám prístroj kompaktnej kariet umožní priniesť ju do vrecka, kabelky, batohu. vhodný pre každodenné cestujúcich alebo cestujúcich.

 

item:

Vyžiadať držiteľ karty P-017-059

design:

OEM / Nový dizajn je prijateľný

farba:

prispôsobiť

balenie:

Taška Opp / darčeková krabička (za príplatok)

MOQ:

50ks

logo:

vytepat

platba

T / T / Western Union / Peniaze Gram / Paypal

využitie:

Vlastná značka pre obchodovanie s e-shopmi / Firemné darčeky

XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie