2018 Canton Fair Sourcing Event

- Apr 26, 2018-

Čo je kantonský veľtrh?


Je to skrátka pre China Import and Export Fair má históriu viac ako 50 rokov. Prvý veľtrh sa konal v meste Guangzhou v jarnom roku 1957. Táto veľká akcia sa otvára dvakrát ročne, a to na jar a na jeseň a každá trvá 3 týždne. Spoločnosti z 200 krajín po celom svete sa zúčastňujú na tomto najväčšom obchodnom veľtrhu v Číne. K dispozícii budú všetky druhy tovaru, ako sú hračky, denné použitia a high-tech.Ostatné ako bežné platobné metódy, platba on-line je tiež akceptovaná. Táto udalosť dramaticky zvyšuje hospodárnosť v meste Guangzhou.


Naša spoločnosť Kinglaiky Industrial Ltd sa stará o firemné darčeky a suveníry viac ako 12 rokov, sme boli pozvaní na účasť na tejto činnosti niekoľkokrát a dobre sa zaoberať s klientmi, a zúčastnili sme sa témy " 2018 Canton Sourcing udalosti " Loď "New times" na rieke Pearl River.

广州塔.jpg

Hostia z celého sveta sa zhromaždili, užili si pamiatky a bufet na lodi. Je to naozaj skvelý zážitok vidieť hostí, ktorí sú v rovnakom rozsahu podnikania.

1.jpg

3.jpg

Naša spoločnosť ako jeden z hlavných dodávateľov firemných darčekových spoločností v Guangzhou, ponúkame zákazníkom lacné a vysoko kvalitné výrobky spolu s rýchlym a premysleným servisom. Zameriavame sa na dizajn a výrobu vysoko kvalitných obchodných / fashional darčekov pre zákazníkov. Zaviedli sme naše detaily spoločnosti a ukázali im vzorky, ktoré sú peer spoločnosťou, boli veľmi spokojní s našou kvalitou a service.And sa domnievali, že vytvoriť obchodné vzťahy s us.We som ťažil z tejto sourcing udalosti veľa.


Tešíme sa na ďalšiu fázu kongresu Canton, dúfame tiež, že budeme mať príležitosť stretnúť sa, spoločne v budúcnosti spoločne spolupracovať a získať víťazstvo!