Propagačné darčekové riešenie

- Feb 28, 2018-

Mnohí dodávatelia uvažujú nad tým, ako ponúknuť riešenie vhodné darčeky pre klientov, ale somestimes nie je jednoduché a s časom alebo aby nadhodnotené o rozpočte. V jednom slove, ktoré strácajú prupose a krok.

Belowing tam sú päť bodov nadviazať urobiť rozumnú darček riešenia.


GS017-013.jpg

(1) medveď cieľom na mysli vaše firemné darčeky

To je priemer podniku je potrebné vymazať, čo chcú dostať po darčeky zasielanie. Prispôsobiť vlastné darčeky s logom podniku, obvykle je na výchovu spoločnosti stuture alebo buliding dobré sociálne obrazu, dokonca to podporuje klientov vyskúšať si výrobky/služby alebo Pestujte lojalitu. Mimochodom, návrh je, aby to na základe životného cyklu výrobku pre podnik .eg. ) v počiatočnej fáze môžeme použiťreklamné darčekyumožniť zákazníkom vedieť vašej značky výroby. (b) počas obdobia rastu, môžemepropagačné darčekyviesť zákazníkov udržať pomocou vzpruží zrelý products.c)At, je vhodné prispôsobiťdarčekynechať klienti udržiavať úprimnosť vo vašich výrobkoch.

主图 Corporate gift for sale.jpg

(2) vypracovanie plánu propagačná činnosť

Výber najvhodnejšieho darčeky je dôležité pre dosiahnutie vášho cieľa a zodpovednej osoby nemôže robiť s jeho obmedzené skúsenosti a pevnej ceste z až dole. Ale plán by mali byť závisí od stavu podniku a olovnatého ziskov a marže a zavedené od dole na cestu, tak to môže byť výhra win oboch stranách.

12.jpg

(3) runing správnym spôsobom propagačná činnosť

Skúste spolupracovať aj s dar manufactuor/predajný tím a darčeky distribútora. Nielen miera pokrytia darček, ale rozpočet tiež dôležité. Potrebujeme na výber široké s nižšie ocenenia darčeky. Na rukách, reklamné darčeky mali aj dodržané enterprise obrázok a satified klientov z rôznych oblasti. Posledný, vybudovať s dobré relastionship a manufactuor/predaj tímu a darčeky distribútor.


(4) vymazať vaše reklamné darčekové tému a efekt chcete

Propagačné darčeky, urobíte to by mala nadviazať s témou vašich produktov a výhody, tak neprichádzajú do styku s rôznymi tému položky pri stačí dať rovnaké logo. Zobraziť všetky značky dobré bodov zákazníkom.

14.jpg13.jpg

5. Do prieskumu a hodnotenia na podporu účinku


Aby štandard sledovať vaša propagačná činnosť, čo je dobré pre vaše revízie so zlepšením budúcej podpore. Môžete zvážiť, aby spolupracovali s marketingovou spoločnosťou vyšetrovania.


Dúfam, že týchto päť bodov môže byť užitočné pre vás, aby propagačná činnosť.