Údaje o údržbe keramické darčeky

- Oct 20, 2017-

S rozvojom vedy a techniky a zlepšovanie životnej úrovne ľudí dopyt denné keramiky tiež rastie a zlepšenie. Sériu high-kvalitné a zdravé keramiky pre každodenné použitie sa viac a viac populárne a vítané ľudí. Údržbu Podrobnosti keramické darčeky:

(1 ideálne možnosti na ukladanie metóda pre porcelán je miesto porcelánu custom-made poľa. Tam sú huby alebo penovej podložky do poľa. Nechcem dokopy dva kusy z porcelánu. Ak máte dať dohromady, musíte použiť penu separovať. To je najlepšie zobrazenie na pevné drevené police, ako polica z masívneho dreva.

(2) pri prehrávaní porcelán, ruky mali udržiavať čisté a suché a prsteň by byť odstránené, pretože prsteň pomôžem glazúry porcelánu. Nenosí rukavice s porcelánu, porcelánu pretože je ľahké skĺznuť z rúk, fľaša, mobilné zariadenie pre veľké socha veľké telo, sú vo všeobecnosti dva zostrihané, takže nie mobilného objektu v hornej časti krku. Jeden by mal držte spodnú časť jednou rukou a držať Krk v jednej ruke tak, aby sa oddeliť dva kúsky, ktoré boli zošité spolu. Niektoré fľaše a sochy zdobia dve uši. Sme len neuvádza uši keď sme im, aby sa zlomiť alebo poškodiť.

Zabaviť hlavný artefakty a robiť nie rukoväť alebo porcelánové doplnky diely, pretože tieto miesta sú veľmi ľahko zlomiť, alebo rukoväť je lepkavé, chytiť rukoväť ľahko znova hrabanie preč, zdvihol sedadlo s krytom, porcelán, poťah sedadla a hlavnej respektíve, Nathan. Ani sedadla kryt spolu koniec časti prvého oddeliť, aby sa zabránilo jazdou prestávku.

(3) porcelánu obrázok sochy na mieste, by mali venovať pozornosť vlasy a prsty pozor sochárstva, pretože najviac štíhle výrazné, ľahko poškodiť. Zároveň dal v sochárstve, nie jednou rukou socha hlavy, pretože vedúci socha, väčšinou ruka je priamo vložený do hrdla alebo tela, predchádzať separáciu hlavy a tela, mal by byť na strane držať späť socha , socha z ruky. V rukách porcelán trhu, veľkej mise musí držať za ruky, bogey jednou rukou platničku, misa strane, aby sa zabránilo prasknutiu.

Stretnúť ľudí ocenenie, jeden po druhom, byť osoba, ktorá si po porcelánu na drevené tabuľky, ďalšia osoba opäť apreciovať, dvaja ľudia neprejde porcelán ruka v ruke, len v prípade.

(4 Zvyčajná udržiavacia možno utrieť vlhkou handrou porcelánu. Kefa porcelán prachu mäkkou kefkou a kefa trhlina v porcelánu s mäkkou kefkou. Nepoužívajte vodu čistiť neglazované keramiku priamo, pretože má keramika nasiakavosť, objavené keramické vzhľad je voľná a niektoré pôdy Mejkap telo bolo ako prášok, nemôžu byť vyčistené.