Smaltové oblečenie Flag Lapel kolíky vyrobte si vlastné vzory

Funkcia:  Kolík je vysoko kvalitný. Pevný epoxidový lak na mosadznej niklu. Odolný a dlhotrvajúci kolík zomrel z kovu klenotníkov s ručne vyplnenými odvážnymi farbami smaltu. vytvorenie kolíkových špendlíkov dizajn a vzor s pohodlnou textúrou zabezpečí praktickosť a popularitu medzi kravatou alebo klobúkovou výzdobou. Tieto kolíky usa klop sa ľahko prispôsobia vašim klobúkom, kravatom a šatami. Vyrobte si vlastné kolíky a vynikajúcu štruktúru, aby to vyzeralo jedinečne a výrazne. Vďaka pôsobivému detailnému vykresľovaniu hviezd a pruhov je každý kolík ideálnym darčekom pre každého patriota.  100% garantovaná spokojnosť. Spokojnosť zákazníkov je našou prvou prioritou. Garantujeme, že budete milovať náš americký vlajkový klop.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Smaltové oblečenie Flag Lapel kolíky vyrobte si vlastné vzory 1.Size: Na základe požiadavky

1.Materiál: Zliatina zinku

2.Funkčný poplatok: 70 USD

3.Logo: Smalt / obtisky / tlač / samolepka

4. Čas vzorky: 5 dní

5.Produkčný čas: 12 ~ 20 dní

funkcie:

· Kolík je vysoko kvalitný. Pevný epoxidový lak na mosadznej niklu. Odolný a dlhotrvajúci kolík zomrel z kovu klenotníkov s ručne vyplnenými odvážnymi farbami smaltu.

· Kliešte na klopu   dizajn a vzor s pohodlnou textúrou zabezpečí praktickosť a popularitu medzi kravatou alebo klobúkovou výzdobou. Tieto kolíky usa klop sa ľahko prispôsobia vašim klobúkom, kravatom a šatami.

· Svojimi vlastnými kolíkmi a nádhernou štruktúrou to vyzerá jedinečne a výrazne. Vďaka pôsobivému detailnému vykresľovaniu hviezd a pruhov je každý kolík ideálnym darčekom pre každého patriota.

· 100% garantovaná spokojnosť. Spokojnosť zákazníkov je našou prvou prioritou. Garantujeme, že budete milovať náš americký vlajkový klop. Ak ste s týmto produktom nijako nespokojní, vrátime vám peniaze bez otázok.

 

item:

klopové kolíky KB-002

design:

DIY

farba:

Ródium / striebro / zlatý / anti-mosadz / anti-meď

balenie:

Taška Opp / darčeková krabička (za príplatok)

MOQ :

50 0ks

L ogo :

tlač

platba:

T / T / Western Union / Peniaze Gram / Paypal

využitie:

Firemné darčeky / suveníry
Vyšetrovanie