Dámske Beach Floppy Sun Hat pre leto

1. Pohodlne - Vychutnajte si akúkoľvek aktivitu na pláži alebo v bazéne, bez toho, aby ste opustili klobúk za sebou, s nastaviteľným spätným uzáverom a rýchlo sušiacou látkou v rôznych farbách, môžete mať slnečnú a vodnú ochranu štýlovo! 2. BALENIE - Dámske slnečné klobúky Nechajte cestovať bez problémov - ľahko premiešajte túto super ľahkú vôľu do vrecka na pláž, kufor, peňaženku alebo záplaty 3. GREAT FIT - Nastaviteľný spätný uzáver umožňuje maximálny komfort a ochranu, miesto, aj v silnom vetre! 4.QUICK-DRYING - floppy slnečné klobúky so zábavou a suchou rýchlo funkciu! Náš trvanlivý dizajn je vyrobený zo 100% lycra a môže byť ručne umývaný v studenej water.one-veľkosť pre všetky, čiapky majú nastaviteľný suchý zips na zadnej strane pre väčšie pohodlie a bezpečné
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dámy Beach Floppy Sun Hat pre leto

1.Size: 50cm (Vek: 0 ~ 1), 52 ~ 54cm (Vek: 3 ~ 8), 56cm (dámske dospelé / Teenager); 58 cm (štandardná veľkosť)

2.Materiál: Akryl / Twill bavlna / Nylon / Čistá tkanina / jean / plátno

3.Logo: tlač / vyšívanie

4. Čas vzorky: 5 ~ 7 dní

5.Produkčný čas: 15 ~ 20 dní

XQ13 Promotion gift supplier.jpg

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


Ladies Beach Floppy Sun Hat for Summer.jpg

funkcie:

1. Pohodlne - Vychutnajte si akúkoľvek aktivitu na pláži alebo bazéne bez toho, aby ste opustili svoj klobúk, s nastaviteľným spätným uzáverom a rýchlo sušiacou látkou v rôznych farbách.


2. BALENIE - dámske slnečné čiapky Urobte cestovanie bez problémov - ľahko premiešajte túto super ľahkú značku do vašej tašky na pláž, kufor, peňaženku alebo záplaty


3. GREAT FIT - Nastaviteľný spätný uzáver umožňuje maximálny komfort a ochranu, ktorá zostane na mieste, dokonca aj pri silnom vetre!


4.QUICK-DRYING - floppy slnečné klobúky so zábavou a suchou rýchlo funkciu! Náš trvanlivý dizajn je vyrobený zo 100% lycra a môže byť ručne umývaný v studenej water.one-veľkosť pre všetkých, čiapky majú nastaviteľný suchý zips na zadnej strane pre väčšie pohodlie a bezpečnosť.

 

item:

Slnečné klobúky KBC-002

design:

OEM

farba:

prispôsobiť

balenie:

Taška Opp

MOQ :

500ks

L ogo :

Tlač / vyšívanie za horúcim prevodom

platba:

T / T / Western Union / Peniaze Gram / Paypal

využitie:

dobrovoľníci, cestovné / školské podujatie pre reklamu

 
Vyšetrovanie