Plyšová bábika pre deti

1.DIY pre váš nový štýl 2.Vyrábanie šitia a výšiviek loga 3.Postupná cena s dobrou kvalitou 4.Vyskúšané množstvo bude prijateľné 5.Vhodné pre propagáciu detských výpredajov a darčeky so suvenírmi 6. Prispôsobené veľkosti, štýly a vzory sú prijateľné.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Detská plyšová hračka pre plyšové hračky


1.DIY pre váš nový štýl
2.Vyšívacie šitie a výšivky loga
3. Skutočná cena s dobrou kvalitou
4. Skúšobné množstvo bude prijateľné
5.Vhodný pre propagáciu propagačných produktov pre deti a suveníry
6. Prispôsobené veľkosti, štýly a vzory sú prijateľné

Spĺňa normy SGS, EN71 a ASTM
K dispozícii sú prispôsobené spôsoby balenia.
výrobok
Reklamná bábika pre deti
Položka č. K-GS019-001
Oznámenie o objednávke 2000ks
veľkosť
standard

materiál
Materiál na ochranu životného prostredia
farba ako obrázok
Čas vzorkovania 7 dní
Dodacia lehota Podľa výšky objednávky
obal taška na opp alebo šperkovnica podľa vašich požiadaviek
prístav Guangzhou
Platobné podmienky T / T, Western Union, Paypal a ďalšie T / T 30% platba vopred, 70% zostatok pred odoslaním
Spôsob dopravy Po mori, letecky alebo kuriérom ako DHL, FEDEX
MOQ 100ks
Akceptujeme služby OEM


Prečo si nás naši klienti vyberajú?

A. Skúsenosti; Od roku 2006 sa špecializujeme na reklamný darček a s týmito klientmi dlhodobo spolupracujeme. Rovnako ako veľká spoločnosť GSK / Airtel / Ecobank / Prístupová banka / ... atď.

B. Tímová práca; Väčšina našich kolegov je mladých a otvorených; Každý spolupracovník oddelenia má dobrú komunikáciu a spätnú väzbu od klienta efektívne. V našej spoločnosti pozná všetok predaj a spoločnosť OA princíp: „Nenechajte klientov čakať viac ako pol hodiny po dopyte“

C. Štúdium a odborná príprava; Ceníme si každú šancu na štúdium a štáby sa často zapoja do Made-in-China B2B školenia zručností a chodíme sa učiť niektoré ďalšie vynikajúce podniky

D. Dobrý nákup zdrojov s konkurenčnou ponukou. Máme vlastnú montáž f'ty v textilných predmetov a kože a zmluvné f'ty pre propagačné dary, ktoré majú iba domáce podnikanie v Číne.

E. Dobrá kontrola kvality. Máme profesionálneho interného Q. C, ktorý pred rezerváciou skontroluje každú zásielku a odošle klientovi vzorku hromadnej výroby na schválenie.

F. Ponúkajte konkurenčné sadzby od domu k domu. Máme dobrých špeditérov, ktorí majú zmluvu s leteckou spoločnosťou SV / EK o leteckej zásielke na splnenie darčekovej objednávky s krátkou dodacou lehotou.

Guangzhou Kinglaiky Industrial Ltd bola založená v roku 2006, a my sme boli venované navrhovať a vyrábať vysoko kvalitné obchodné / madical / módy darčeky. S využitím našej výhody kožených výrobkov a bohatého získavania zdrojov teraz vyvíjame sériu darčekových balíčkov. A naši zákazníci sa týkali oblasti medicíny, telekomunikácií, bánk, módy, nehnuteľností. Rovnako ako GSK, Orange, Airtel, Ecobank, diamantová banka, Mexx atď.

Špičkové umiestnenie pre nás. Naším cieľom je poskytovať vysoko kvalitné produkty a služby každému klientovi. Pracujeme tvrdo na základe nášho poslania, pretože sme profesionálni a aktívni.

Máme vlastnú a stabilnú f'ty / testovaciu spoločnosť, ktorá vyhovuje požiadavkám zákazníka. Nickel free / lead free / PRO. 65 / AZO.

Dúfam, že Kinglaiky bude váš najlepší obchodný asistent!Vyšetrovanie