Prenosný nylon skladací ručný ventilátor na predaj

1. Materiál: polyester 2. Veľkosť: 21x21cm3. Módne a krásne ručne remeselnícky, postavený s polyesterovým ventilátorom, s malým logom, 4. Každý ventilátor môže byť zložený z plastovej rukoväte, vhodnej veľkosti, ľahko sa prenáša. odosielanie náhodných farieb. 5. Nylonový ručný ventilátor na predaj Ľahký a kompaktný pre ľahké nosenie vreciek 6. Tough a Durable - Survives Camping, Beach, Hradby alebo detské strany (Ideal Party Favor) 7. Perfect Beach alebo Pool Party Favor - Ideálne pre deti, Tweens, Dospievajúci a dospelí - Veľa ich veľa vrecúšok alebo používať voľné ako party laskavosti Krásny unikátny dizajn, aby ste sa odlišovali.Shodný t pre reklamné darčeky, viacnásobné použitie, fanúšikov studeného vzduchu, hrať Frisbee, vyjsť anti-šedá vankúš, akékoľvek zvláštne príležitosti.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prenosný nylonový skladací ručný ventilátor na predaj

  1. Pribl. Veľkosť: 20 cm

2. Materiál: polyester

3. Logo: Sieťotlač

4.Vysoké doplnky Maraca Ukážkový čas: 5 dní s
5.Produkcia: 15 dní s

Funkcia prenosného ventilátora:

1. Materiál: Polyester

2. Veľkosť: 21 x 21 cm

3. Móda a krásne ručne-crafted, postavený s polyesterovým ventilátorom, maľované s logom,

4. Každý ventilátor môže byť sklopený plastovou rukoväťou , vhodnou veľkosťou, ľahko sa prenáša. odosielanie náhodných farieb.


5. Predám nylonový ventilátor   Ľahké a kompaktné pre ľahké nosenie vreciek


6. Tough and Durable - prežíva kempovanie, pláž, závesné dvere alebo detské strany (Ideal Party Favor)


7. Perfektný Beach alebo Pool Party Favor - ideálny pre deti, Tweens, dospievajúcich a dospelých - Vezmite si ich v dobrom vrecku alebo používajte voľne ako party laskavosti   Krásny unikátny dizajn, ktorý vás odlišuje. Vhodné pre reklamné darčeky , viacnásobné použitie, ventilátor na studený vzduch, prehrávať Frisbee, vytiahnuť anti-sivý vankúš, dekoráciu stien alebo akékoľvek zvláštne príležitosti.

XQ15 UN Žena darčekové riešenie.jpg


Prenosný nylonový sklopný ručný ventilátor na predaj.jpg

Nylonový ručný ventilátor na predaj.jpg

prenosný fan.jpg


Sklopný ventilátor.jpg


XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie