Flexibilná skladacia fľaša s plochou vodou

1. Jedná sa o sklápateľnú plastovú fľašu bez obsahu BPA, ktorá môže byť kreatívnym darčekom pre váš ďalší úľavu, charitatívnou udalosťou, obchodnou výstavou. 2. Kĺbový kryt sa otvára na pitie, pričom sa uistite, že viečko ide všade. .Na jedinečnú kvalitu skladania ich umožňuje fúkanie fľaše do kompaktnejších veľkostí, ktoré ľahko zapadnú do vrecka, zásuvky alebo vrecka, keď sa nepoužívajú.4.Keep hydratovaný všade, kde ste, pomocou praktického karabínu, ktorý sa jednoducho pripojí k vrecku alebo pútka na opasok.5.Po naplnení sa dno tejto fľaše rozširuje, aby stálo vzpriamene ako tradičná športová fľaša - keď ste hotoví, jednoducho ju zložte, aby ste ju odniesli domov!
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Flexibilná skladacia fľaša s plochou vodou

1.Specification:

Veľkosť :   26 * 11 cm / kapacita: 480 ml
Balenie: taška 1pcs / opp

2. Materiál: PE + PA + PET

3.Setup poplatok: 45 dolárov / farba.

4. Logo: sieťotlač

5. Vzorkovacia vzorka fľaštičky na fľašu s vodou : 3 dni s

6. Čas výroby: 15 dní s


Funkčná vodorovná funkcia:

1. T his je BPA-free, skladacie plastové fľaše, ktoré môže byť kreatívny darček vaše ďalšie pomocné úsilie, charitatívne podujatie, obchodná prehliadka .

2. Závesný kryt sa otvára na pitie a zároveň sa ubezpečuje, že viečko ide všade tam, kde robíte.

3. Unikátna kvalita skladania umožňuje fľašu do väčšej kompaktnej veľkosti, aby sa ľahko zapadla do vrecka, zásuvky alebo vrecka, keď sa nepoužíva.

4. Nechajte sa hydratovať, nech ste kdekoľvek, pomocou praktického karabínu, ktorý sa jednoducho pripevní k vrecku alebo pútku na opasok.

5. Keď je naplnená, dno tejto fľaše sa rozširuje tak, aby stála vzpriamene ako tradičná športová fľaša - keď ste hotoví, jednoducho ju zložte, aby ste ju odniesli domov!  
XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg
Hot Tags: flexibilná skladacia fľaša s plochou vodou, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like