Nastaviteľné vyťahovacie lano Crossfit

1.Materiál: plast + oceľ Šírka kábla: 280cm / 4.6mm / 3 farby Hmotnosť: Môže byť prispôsobený 2.Logo: sieťotlač / sublimácia. (Branding MOQ: 2000ks) 3.Sampling time: 5days 4.Production time: 15 ~ 20 dní
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Nastaviteľné profesionálne vyťahovacie lano Crossfit

1. Materiál: Plast + oceľ

Špecifikácia kábla: 280 cm / 4,6 mm / 3 farby
Hmotnosť : Možno prispôsobiť

2. Logo: sieťotlač / sublimácia. (Branding MOQ: 2000ks)

3. Čas odoberania vzoriek : 5 dní s
4. Čas výroby: 15 ~ 20 dní s

funkcie:

 

1. Toto preskakovacie lano je ideálnym prvkom pre logo značky

1. C D O ROSFIT Dĺžka nastaviteľnej dĺžky: max. Dĺžka tohto skokového lana je až 9'6 ", môže byť nastavená na ľubovoľnú vhodnú dĺžku rezaním prebytočnej časti kábla a môžete si tiež rezervovať niekoľko dĺžok kábel do dutých úchytov určených na dosiahnutie najlepšej vhodnej dĺžky.Keď keď dosiahnete dostatočnú dĺžku , je lepšie odstrániť všetku nadmernú dĺžku, aby ste znížili problém.

2. PRIPRAVOVANÉ RUKAVICE: rukoväť mimo tohto lana je navrhnutá s mäkkým pružným elastickým penovým materiálom, ktorý je možné ľahko uchopiť, ľahko uchopiť, absorbovať pot a skĺznuť. rukoväť vo vnútri je dutá určená pre ľahké - nie je odvážená vo vnútri. rukoväte 6 "v dĺžke a 1,2" v priemere vhodné pre mužov i ženy, ktoré sa dobre štepia.

3. NON-TWIST UP: každá rukoväť tohto skríženého lana je vybavená vysoko kvalitným ložiskom s jedenástimi prémiovými kovovými guľami, aby sa zaistilo plynulé a rýchle točenie lana a zabránilo sa zamotaniu.

4. DURABLE: tento lankový kábel je vyrobený z kvalifikovaného zvlhčeného oceľového drôtu pokrytého PVC, ktorý je odolný proti opotrebovaniu a roztrhnutiu.XQ10 Kinglaiky dárky supplier.jpgXQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie