Digitálne počítadlo Fitness Speed ​​Skipping

1. Materiál: ABS + PVC Špecifikácia: 280cm / 5mm Hmotnosť: 180g2.Logo: sieťotlač / sublimácia. (Branding MOQ: 2000ks) 3.Sampling time: 2days 4.Production time: 15 ~ 20 dní
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Digitálne počítadlo Fitness Speed ​​Skipping

1. Materiál: ABS + PVC

Špecifikácia kábla: 280 cm / 5 mm
Hmotnosť : 1 80 g

2. Logo: sieťotlač / sublimácia. (Branding MOQ: 2000ks)

3. Odber vzoriek : 2 dni s
4. Čas výroby: 15 ~ 20 dní s

funkcie:

Digitálne skokové lano  

1. Maximalizujte energiu kinetického skákania tela pomocou sippingového lana   s počítadlom skoku, časovačom a hodinami. Ergonomický dizajn s protišmykovou rukoväťou a mäkkými komfortnými rukoväťami poskytuje optimálne uchopenie a pohodlie. Lano na rýchle preskočenie je navrhnuté s použitím pružného, ​​vinylového materiálu pre optimálnu rýchlosť. Protišmykové rukoväte poskytujú úplnú kontrolu pohybu, aby ste sa mohli sústrediť na tréning.  

2. Pohodlná obrazovka LCD udržiava presný záznam vášho tréningu: hodiny udržiavajú presný čas, časovač umožňuje nastaviť čas tréningu, počítací mechanizmus sleduje vaše skoky, počítadlo kalórií uchováva presný záznam o vašich spálených kalóriách a tučný percentuálny režim sleduje množstvo tuku znížené.   fitness skákanie lano   udržuje presný záznam o vašich skokoch a zaisťuje prémiovú kontrolu skoku dopredu, dozadu a križovatky. Nastaviteľné 280 cm vinylové lano je ľahko prispôsobené na každú výšku a umožňuje vám nastaviť úroveň komfortu. Elegantný dizajn zaručuje súčasné posilnenie horného a dolného tela pre efektívne a efektívne cvičenie.

XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie