Fľaše otvárač Keychain s Mini Led baterka

1. upgrade kľúč reťazca: The Mini LED prívesky s vami je dôležité funkcie. Chcete sódy na zmiernenie únavy dňa? Potrebujete otvoriť vaše fľaša na nápoje, keď budete mať večeru s rodinou? Ste v tme? Svoje najlepšie asistent Prívesky sú vždy s vami. Nezaberá priestor a poskytuje pohodlie v mnohých oblastiach života. Je to čo naše fľaše otvárač keychain.2.Various farby: prívesky s štýlový, elegantný a jedinečný dizajn v troch rôznych farbách (červená, zelená a čierna) boli zhromaždené v rodine-veľkosť balíka.  Prívesky budú položky nemôžete vzdať ako family.3.MULTI funkčný kľúč reťazca: prívesky, ktoré uľahčia váš každodenný život, nie sú len jednoduchým kľúčom. Sú to úžasné otvárač, ktoré svieti tma s ich funkciou multi funkčné. Môžete použiť biele LED osvetlením s ON/OFF switch.4.EASY využitie a inteligentný dizajn: potrebujete len trochu mierny tlak. Pohodlné používanie a nosenie doma, v škole, v práci a kdekoľvek. Vezmite malý priestor v kapse. Náš produkt je určený pre vás. Kreatívny dizajn, veľmi módne otvárač LED keychain.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Fľaše otvárač Keychain s Mini Led baterka

1. Materiál: ABS + kov

2. Hmotnosť :14g

Logo:Smalt/screen tlač.

3. odber time:4deňs
4.Dodacia lehota:12~18 deňs

LED Kľúčenka motív:

1.REKONŠTRUOVANÉ kľúč reťazca:Mini LED Keychains s vamijes dôležitými funkciami. Chcete sódy na zmiernenie únavy dňa? Potrebujete otvoriť vaše fľaša na nápoje, keď budete mať večeru s rodinou? Ste v tme? Svoje najlepšie asistent Prívesky sú vždy s vami. Nezaberá priestor a poskytuje pohodlie v mnohých oblastiach života.Je to čo naše fľaše otvárač keychain pre.

2. rôzne farby: Prívesky s štýlový, elegantný a jedinečný dizajn v troch rôznych farbách (červená, zelená a čierna) boli zozbierané v rodine-veľkosť balíka.  Prívesky budú položky nemôžete vzdať ako rodina.

3.MULTI funkčné KĽÚČENKA: prívesky, ktoré uľahčia váš každodenný život, nie sú len jednoduchým kľúčom. Sú to úžasné otvárač, ktoré svieti tma s ich funkciou multi funkčné. Môžete použiť jasné biele LED osvetlenie s ON/OFF prepínač.

4.JEDNODUCHÉ použitie a inteligentný dizajn: potrebujete len trochu mierny tlak. Pohodlné používanie a nosenie doma, v škole, v práci a kdekoľvek. Vezmite malý priestor v kapse. Náš produkt je určený pre vás. Kreatívny dizajn, veľmi módneotvárač LEDKľúčenka.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg
XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie