Mini baterka svietidlo kľúčenku s logom

1. mini pochodeň veľkosť: dĺžka: 7 cm; dia:1.6 cm 2.Material: je vyrobená z vysoko kvalitných a priateľské ABS a hliník.  Je to kreatívny darček a smart use.3.Modes bliká: 5ks * viedol dvojakú funkciu On/Off prepínačom a pull-push tlačidlo, je poháňaný 2 x CR2032 batérie (súčasťou balenia, vymeniteľná) 3V4. Multifunkčné použitie: Micro veľkosti ide kamkoľvek idete. To nie je len ako prívesok, ale tiež môže byť baterku keď ste v tme. A čo viac, veľa ľudí si ju kúpili a hraní na rôzne strany, tak to je veľmi pekné pre seba alebo darček pre vašich priateľov, rodiny a iných persons.5.Welcome pre OEM design s logom
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1. mini baterka prívesku na kľúče s logom

2. materiál: Hliník + PVC
Hmotnosť
: 14g

Logo: Laser/sieťotlač.

3. odber čas: 5 dní

4. dodacia lehota: 15 ~ 20 dní

Funkcia prívesku na kľúče:

1. mini pochodeň veľkosť: dĺžka: 7 cm; dia:1.6 cm

2.material: je vyrobená z vysoko kvalitných a priateľské ABS a hliník.  Je to kreatívny darček a inteligentné použitie.

3. režimy blikajúce: 5ks * viedol dvojakú funkciu On/Off prepínačom a pull-push tlačidlo, je poháňaný 2 x CR2032 3V batérie (súčasťou balenia, vymeniteľná)

4. multifunkčné použitie: Micro veľkosti ide kamkoľvek idete. To nie je len ako prívesok, ale tiež môže byť baterku keď ste v tme. Navyše, mnoho ľudí kúpiť a hraní na rôzne strany, tak to je veľmi pekné pre seba alebo darček pre vašich priateľov, rodiny a iné osoby.

5. Vitajte OEM design s logom

XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


TIM截图20180112184901.jpgXQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie