Vonkajšie vodotesné Camping svetlomet Led Head baterku

1. náš camping svetlometu je krištáľovo jasné biele LED diódy a ohromujúci 160 lúmenov poháňaný plné 3 watty! Porovnať s petzl a black diamond svetlometov. USB NABÍJACÍ KÁBEL SÚČASŤOU! 2. pohodlné a univerzálne-5 osvetlenie režimy s 2 nezávislé tlačidlá: 1) MAX power 2) neaktívne pre čítanie 3) Strobe biela 4) červené svetlo nočné videnie 5) blesk červené. 60° otočný telo umožní svetlomet robiť prácu namiesto vašich neck.3.WATERPROOF a TRVANLIVÉ – naše svetlometov je postavený na posledný. Je hodnotený IPX4, je chránený pred špliechajúcou vodou v ľubovoľnom smere. Takže ak ste konfrontovaní striekacie pištole ovládať útočníka, netreba sa obávať, vaše svetlomet bude safe.4.EVERYONE, všade-váži iba 2,5 oz, a je ľahko nastaviteľný, ultra bezpečné čelenka, že nebude uvoľniť alebo flop okolo. Skvelé pre beh, cyklistiku, fotografie, astronómia, stavebné a venčenie. Uložiť jednu sprievode kempingové vybavenie, vonkajšie zariadenia alebo rybárske dodávky. Tento svetlomet sa hodí každému z deti adults.5.Small MOQ a rýchle dodanie vzoriek a tovar po celom svete. Vitajte nám pošlite svoje logo podľa značky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajšie vodotesné Camping svetlomet Led Head baterku

1.Materiál: ABS + kov

2.size:760 * 40 * 35 mm74g

3. pre 5 ~ 20 hodín. Nabitie: 2,5 hodiny

Logo: sieťotlač.

4. vzorkovaní: 5dní
5. dodacia lehota: 12 ~ 18 dní

Vonkajšie vodeodolné svetlomet funkcia:

1. náš camping svetlometu je krištáľovo jasné biele LED diódy a ohromujúci 160 lúmenov poháňaný plné 3 watty! Porovnať s petzl a black diamond svetlometov. USB NABÍJACÍ KÁBEL SÚČASŤOU!

2. pohodlné a univerzálne-5 osvetlenie režimy s 2 nezávislé tlačidlá: 1) MAX power 2) neaktívne pre čítanie 3) Strobe biela 4) červené svetlo nočné videnie 5) blesk červené. 60° otočný telo umožní svetlomet robiť prácu namiesto vášho krku.

3. VODOTESNÝ a trvácne-naše svetlometov je postavený na posledný. Je hodnotený IPX4, je chránený pred špliechajúcou vodou v ľubovoľnom smere. Takže ak ste konfrontovaní striekacie pištole ovládať útočníka, netreba sa obávať, vaša svetlometu budú bezpečné.

4.Everyone, všade-to váži iba 2,5 oz, a je ľahko nastaviteľný, ultra bezpečné čelenka, že nebude uvoľniť alebo flop okolo. Skvelé pre beh, cyklistiku, fotografie, astronómia, stavebné a venčenie. Uložiť jednu sprievode kempingové vybavenie, vonkajšie zariadenia alebo rybárske dodávky. Tento svetlomet sa hodí každému, od detí až po dospelých.

5. malé MOQ a rýchle dodanie vzoriek a tovaru na celom svete. Vitajte nám pošlite svoje logo podľa značky.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg
XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: vonkajšie vodotesné camping svetlomet led hlavy baterku, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, prispôsobené na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like