Tiny Keyring malé Led Mini baterka

1. Tento malý horák je hodnota pre výpočet nákladov, ako to môže byť dobrý reklamný darček. Funkčné využitie a dobrú reklamu gadget. 2. mini veľkosť baterky je malý a šikovný. Ak nemôžete nájsť niečo v rodine, alebo otvorené dvere v tme. Tento prístroj vám pomôže u.2.Mini Led pochodeň žiariace svetlo na svoj zámok; Dosť svetlé nech budete mať žiadny problém nájsť jedna vec pod pohovku alebo otvorených dverí v dark.3.This kompaktné LED svetlo je ideálnou voľbou pre kľúčenky, batohy, tašky knihy, zipsy a núdzové situations.4.We poskytuje zákazníkom logo tlač a poštovné služby Čas pre Vašu akciu. Akýkoľvek nový dotaz, neváhajte a kontaktujte nás.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Tiny Keyring malé Led Mini baterka

1. Materiál: ABS + kov

2. Veľkosť: 7,5 * 4,7 palcov

3.logo:sieťotlač.

4. odber time:4deňs
5.Dodacia lehota:12~18 deňs

Funkcia Keychain malý horák:

1. Toto maličké pochodeň jehodnota preocenenia, ako to môže byť dobrý reklamný darček. Funkčné využitie a dobrú reklamu gadget.

2.MiniVeľkosť torches je malý a šikovný. In v prípade si nemôžete nájsť niečo v rodine, alebo otvorené dvere v tme. Tento prístroj vám pomôže u.

2. mini Led baterka shining svetlo na svoj zámok; Dostatočne jasne umožňujú mať žiadny problém nájsť jedna vec pod pohovku alebo otvoriť dvere v tme.

3.Tento kompaktný LED svetlo je ideálnou voľbou pre kľúčenky, batohy, tašky knihy, zipsy a núdzových situácií.

4. weposkytuje zákazníkom"logo tlač a poštové služby na čas pre Vašu akciu. Akékoľveknový dopyt, neváhajte a kontaktujte nás.


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg


XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Hot Tags: Tiny keyring malé led mini baterka, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, prispôsobené na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like