Elastické zápästia udalosti

1. Veľkosť: 2 * 25cm-zápästí udalosti náramok je s elastickými rôzne veľkosti. Každý náramok je očíslované pre bezpečnosť a identifikácii. 2. Voľný logo značky - dodávame, že logo značky s vysoko kvalitné vyšívanie alebo sieťotlač. Pošlite nám vaše logo a grafiky pre tlač. Kinglaiky, aby to ideálne a nemusíte platiť vysoké ocenenia a strácať váš pracovný čas. 3. Voľný design umelecké dielo. Máme profesionálny dizajnér vypracovať návrh na schválenie. Vzorka zadarmo skladom elastické náramky. 4., ktorý je ideálny pre akýkoľvek prípad, ktorý je dobrý pre reklamu a funkčné použitie - koncerty, fundraising, charity, športových podujatí, veľtrhy, zábavné parky, konferencie, oslavy narodenín, školské akcie, nočných klubov a festivalov neviditeľný atrament. Jedna veľkosť padne všetkým za vás.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Elastické zápästia udalosti

1.Materiál: polyester/nylon/bavlna

2.size:2 * 25 cm (prispôsobené)

3.logo: Jacquard/horúce prenos tlače /screen tlač/Výšivka

4. vzorkovaní: 5dní

5. dodacia lehota: 10 dní

Udalosti náramok funkcie:

1. Veľkosť: 2 * 25cm-zápästí udalosti náramok je s elastickými rôzne veľkosti. Každý náramok je očíslované pre bezpečnosť a identifikácii.


2. Voľný logo značky - dodávame, že logo značky s vysoko kvalitné vyšívanie alebo sieťotlač. Pošlite nám vaše logo a grafiky pre tlač. Kinglaiky, aby to ideálne a nemusíte platiť vysoké ocenenia a strácať váš pracovný čas.


3. Voľný design umelecké dielo. Máme profesionálny dizajnér vypracovať návrh na schválenie. Vzorka zadarmo skladom elastické náramky.


4., ktorý je ideálny pre akýkoľvek prípad, ktorý je dobrý pre reklamu a funkčné použitie - koncerty, fundraising, charity, športových podujatí, veľtrhy, zábavné parky, konferencie, oslavy narodenín, školské akcie, nočných klubov a festivalov neviditeľný atrament. Jedna veľkosť padne všetkým za vás.

 


XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg

 XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie