Úschovňa popruhy s TSA zámky

1. najnižšie ocenenia Úschovňa popruhy prichádza nový TSA zabezpečené Úschovňa popruhom pre All-in-One pokoj mysle cestovné zabezpečenia. 2. rýchlosť UP YOUR AIRPORT TRAVEL ľahko identifikovať dizajn, ktorý je zaručené, že vystúpiť na pásovom dopravníku Úschovňa. V kombinácii so zámkou TSA schválený stav, dostanete konečný luxus jednoduchosť a bezpečnosť. 3. bude nie SKĹZNUŤ alebo uvoľnite - tento rozšíriteľná Úschovňa popruh pevne rukoväte batožinu tvrdý elastický a jedinečný protišmykový silikónová podložka. Navyše TSA zámok pridáva že ďalšiu vrstvu zabezpečenia zabezpečiť opasku neprichádza náhodou unbuckled spôsobuje batožinu roztrhnutiu otvorené na ťažkej ceste. 4. DLHOTRVAJÚCI vyššej kvality - tvrdý Úschovňa pás s ťažká rýchle pripojenie TSA zámok pracky. 2" široký a nastaviteľná od 45" - 80" dlho, aby sa zmestili najväčšieho kufre. 5. ideálny pre zabezpečenie KOČÍKY a KOČÍKY pre AUTOSEDAČKY a ťažké veci golf alebo kamera zariadenia terminálu letu. Dokončiť svoj nastaviť spárujte s našej zodpovedajúce Úschovňa značky TUFFTAAG!
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úschovňa popruhy s TSA zámky

1. materiál: Polyester + ABS pracka + TSA zámok

2.size:180 * 5 cm; Hrúbka: 1,2 mm; Majúc za 50KG (na mieru); 200PCS/30*38*39cm/G.W25KG

3.logo: Jacquard/horúce transfer tlač/screen tlač/vyšívanie /Emboss

4. vzorkovaní: 5dní

5. dodacia lehota: 10 dní

Úschovňa popruhy funkcia:

1. najnižšie ocenenia Úschovňa popruhy prichádza nový TSA zabezpečené Úschovňa popruhom pre All-in-One pokoj mysle cestovné zabezpečenia.


2. rýchlosť UP YOUR AIRPORT TRAVEL ľahko identifikovať dizajn, ktorý je zaručené, že vystúpiť na pásovom dopravníku Úschovňa. V kombinácii so zámkou TSA schválený stav, dostanete konečný luxus jednoduchosť a bezpečnosť.


3. bude nie SKĹZNUŤ alebo uvoľnite - tento rozšíriteľná Úschovňa popruh pevne rukoväte batožinu tvrdý elastický a jedinečný protišmykový silikónová podložka. Navyše TSA zámok pridáva že ďalšiu vrstvu zabezpečenia zabezpečiť opasku neprichádza náhodou unbuckled spôsobuje batožinu roztrhnutiu otvorené na ťažkej ceste.


4. DLHOTRVAJÚCI vyššej kvality - tvrdý Úschovňa pás s ťažká rýchle pripojenie TSA zámok pracky. 2" široký a nastaviteľná od 45" - 80" dlho, aby sa zmestili najväčšieho kufre.


5. ideálny pre zabezpečenie KOČÍKY a KOČÍKY pre AUTOSEDAČKY a ťažké veci golf alebo kamera zariadenia terminálu letu. Dokončiť svoj nastaviť spárujte s našej zodpovedajúce Úschovňa značky TUFFTAAG!XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpg

XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie