UV tlač popruhom na gitaru

UV tlač popruhom na gitaru 1. Materiál: koža + Nylon + ABS buckle2. Veľkosť: 150 * 5cm; Hrúbka: 2,5 mm; 145 g (Customized)3.Logo: Jacquard/horúce prenos tlače /screen tlač/vyšívanie /Emboss4.Sampling času: 5days5. Dodacia lehota: 10dní gitara popruh Feature:1.Fashionable - naše UV tlač gitara opasok moderný dizajn, krásne gitarové štýl remienkom obnoviť vašej chuti. 2. pohodlné - tento opasok je široký a mäkké, takže je to veľmi pohodlné, dokonale oddýchnuť rameno, popruh šírka 2"(cca 5cm) 3. kvalita - vyrobené z vysoko kvalitné plátno a veľmi dobrou zručnosť. Je to naozaj kvalitný popruh namiesto odpadky alebo niečo iné nekvalitné 4. nastaviteľný - Nastaviteľná dĺžka (vrátane modul háčiky): 35"~ 52", je to dosť dlho, nosiť na ramene alebo cez telo, použiť ako dekoratívne doplnky tašky tiež dobrá voľba 5. Branding dostupné - dodávame logo emboss služby a je vhodný pre dary. Ktoré škola hudby a hudobný nástroj môžete použiť na reklamné darčeky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

UV tlač popruhom na gitaru

1. Materiál: koža + Nylon + ABS spony

2.size:150 * 5 cm; Hrúbka: 2,5 mm; 145 g (prispôsobené)

3.logo: Jacquard/horúce transfer tlač/screen tlač/vyšívanie /Emboss

4. odber time:5deňs

5.Dodacia lehota:10deňs

Popruhom na gitaruFunkcia:

1.Módne-Naše UV tlač gitara popruhmoderný dizajn, krásne gitarové štýl remienkom obnoviť vašechuť.


2.Pohodlná - tento opasok je široký a mäkké, takže je to veľmi pohodlné, dokonale oddýchnuť rameno, popruh šírka 2"(cca 5cm)


3.Kvalita - vyrobené z vysoko kvalitné plátno a veľmi dobré remeslo. Je to naozaj kvalitný popruh namiesto odpadky alebo niečo iné nekvalitné


4.Nastaviteľný - Nastaviteľná dĺžka (vrátane modul háčiky): 35"~ 52", je to dosť dlho, nosiť na ramene alebo cez telo, použiť ako dekoratívne doplnky tašky tiež dobrá voľba


5. značky k dispozícii - Dodávame logo emboss služby a je vhodný pre dary. Ktoré škola hudby a hudobný nástroj môžete použiť na reklamné darčeky.

 

插图XQ8XQ10 Kinglaiky giveaways supplier.jpgXQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie