Sklenené ocenenia Trophy

1. cenu trofej: odmeniť víťazov s Toto awards trofej Zlatá socha ako symbol úspechu predstavuje všetku ťažkú prácu dať do úsilia. 2. kvalita materiálov: trofej je vyrobená z odolná živice a vysoko kvalitné krištáľové sklo, kým farba podkladu je možné prispôsobiť. 3. vynikajúce odmenu CHEERLEADING súťaží: funkcie roztlieskavačky figúrka v vysoké V póze. Dať to ako súťaž odmenu pre deti aj dospelých! 4. skvelé podujatie TROPHY: Nech je to ako veľká udalosť láskavosť a ocenenie party dekorácie. Nezáleží na tom, čo strana hra, Prekvapte vašich hostí golden fandiť plastové trofej!
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Sklenené ocenenia Trophy

1.Veľkosť:8 * 8 * 25 cm (prispôsobené)

2.3.Materiál:K9 sklo + poly živice

4.Logo:Sieťotlač

5.Čas merania:5 deňs

6. Dodacia lehota:15~25deňs


Sklenené ocenenia trofej funkcia:

1.AWARD TROPHY: Odmeniť víťazov s týmtoocenenie TrophyZlatá socha ako symbol úspechu predstavuje všetku ťažkú prácu dať do úsilia.

 

2.KVALITNÉ materiály: Trofej je vyrobený z odolnéŽivicaavysoká trieda krištáľové sklo, kým farba podkladumožno prispôsobiť.

 

3.Vynikajúce odmena CHEERLEADING súťaží: Funkcie roztlieskavačky figúrka v vysoké V póze. Dať to ako súťaž odmenu pre deti aj dospelých!

 

4. VEĽKOU UDALOSŤOUTROFEJ: Aby to ako veľkýudalosťpriazeň a ocenenie partydekorácie. Nezáleží na tom, čo strana hra, Prekvapte vašich hostí golden fandiť plastové trofej!

XQ3 Kinglaiky Industrial Ltd.jpg
 XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg


Vyšetrovanie