Stlačte Magic Towel

1. Je to šikovný darček, ktorý môže byť tvarovaný ako vaše vyhrané výrobky so stlačeným balením. 2.Opera vyrobená zo 100% bavlny. 3. Použiteľné príležitosti: mini župan je široko používaný v interiéri, ako je kuchyňa, hotel, kúpeľňa, hydroterapia centrum, kancelária a tak ďalej. Je tiež vhodná vo vonkajšom prostredí, napríklad na cestovanie, kempovanie, podobné vonkajšie aktivity a obchodné príležitosti a tak ďalej. 4.Tieto magické uteráky môžu byť ľahko zväčšené studenou alebo teplou vodou. Malá hlasitosť, aby sa zabránilo prenášaniu obrovských uterákov alebo objemných utierok do kabelky alebo batohu. 5. Pripravené na použitie: Vložte ho do studenej alebo teplej vody na niekoľko sekúnd. Bude to expanzívne a stane sa veľkým uterákom. Vyzerá to ako cukrík alebo pilulka. Nejedlá však. Dieťa by nemala byť prístupná.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stlačte Magic Towel

1. Rozmery: 30 * 30cm (prispôsobené)

2. Materiál : 100% bavlna.


3.Sme dodali sériu modelov, ako je srdce-tvar / štvorcový / fľaša / pilulka / atď.


4. Voľný výlisok s exsiting modelom. Priemerná cena, krátka produkcia   Čas.

5. Ak chcete vidieť viac dizajnu, pls neváhajte nás kontaktovať.

Stlačte Magic Towel   funkcie:  

1. Je to šikovný darček, ktorý môže byť tvarovaný ako vaše vyhrané výrobky so stlačeným balením.

2.Materiál na uterák z 100% bavlny.

3. Použiteľné príležitosti: mini župan je široko používaný v interiéri, ako je kuchyňa, hotel, kúpeľňa, vodoliečba centrum, kancelária a tak ďalej. Je tiež vhodná vo vonkajšom prostredí, napríklad na cestovanie, kempovanie, podobné vonkajšie aktivity a obchodné príležitosti a tak ďalej.

 

4.Tieto magické uteráky môžu byť ľahko zväčšené studenou alebo teplou vodou. Malá hlasitosť, aby sa zabránilo prenášaniu obrovských uterákov alebo objemných utierok do kabelky alebo batohu.

 

5. Pohodlné použitie: Na niekoľko sekúnd ho vložte do studenej alebo teplej vody. Bude to expanzívne a stane sa veľkým uterákom. Vyzerá to ako cukrík alebo pilulka. Nejedlá však. Dieťa by nemala byť prístupná.

 

XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpg

Vyšetrovanie