Dámska bavlnená uterá

100% bavlna vysoká kvalita to celkom hladké a kompaktné, mäkšie na vaše skin.Eco-šetrné, nie vyblednuté, žiadne zlé zápachu.No plyš a výsledný vlhkosť smrad. Športový a cestovný uterák alebo ako rohož na pláž, kúpele, bazén, plávanie, člnkovanie, opalovanie, kúpele, sauna, vodný park, horolezectvo, fitness, joga, cestovanie, kempovanie, turistika, piknik, cestovanie, outdoor a šport atď. Je to dobrá voľba pre propagačné darčeky! e. Dieťa by nemala byť prístupná.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dámska bavlnená uterá

1.Size: 60 * 30 cm


2.Material: 100% bavlna


3. Dodali sme sériu rôznych materiálov a prispôsobené veľkosti: 30x30cm, 50x30cm, 60x30cm, 70x30cm, 75x35cm, 90x20cm, 100x30cm, 120x20cm, 140x70cm.


4. Balenie: transparentná krabica z PVC. Prijateľné pre logo značky.
5. objednávka OEM bola prijateľná, pls neváhajte nás kontaktovať.

Darčekové uteráky   funkcie:  

100% bavlna vysoká kvalita to celkom hladké a kompaktné, mäkšie na vaše skin.Eco-šetrné, nie vyblednuté, žiadne zlé zápachu.No plyš a výsledný vlhkosť smrad. Športový a cestovný uterák alebo ako rohož na pláž, kúpele, bazén, plávanie, člnkovanie, opalovanie, kúpele, sauna, vodný park, horolezectvo, fitness, joga, cestovanie, kempovanie, turistika, piknik, cestovanie, outdoor a šport atď.

Je to dobrá voľba pre propagačné darčeky!


XQ8 Jesse kontakt od Kinglaiky.jpg

Hot Tags: darček bavlnený uterák, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like