Nerezová fľaša na vodu

1.Size: 500ML 2.Materiál: nehrdzavejúca oceľ 304 + 201 3.Hard plast je 100% bez BPA a bps. 4. Logo: Sieťotlač / Laser 5. Čas: 6 ~ 12 hodín
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Nádoba z nehrdzavejúcej ocele

1. Veľkosť: 500ML

2. Materiál : nehrdzavejúca oceľ 304 + 201

3. Hard plast je 100% bez BPA a bps .

4. Logo: Sieťotlač / laser

5. Čas: 6 ~ 12 hodín

Nerezová oceľová fľaša na vodu Funkcia:

1.VÁKUÁK IZOLOVANÝ NA ZA STUDENÉ ALEBO HORÚCE NÁPOJE: Vysoko kvalitná vákuová fľaša na vodu z nehrdzavejúcej ocele. Chladničky udržiavajte dokonale chladené až 12 hodín, udržiavajte horúce až 8 hodín v tejto fľaši na vodu.Bayzon Water Bottle vám môže vychutnať pohode a čerstvé v horúcom lete, vychutnajte si teplo v chladnej zime.

 

2. Nádoba z nehrdzavejúcej ocele: Fľaša na vodu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele potravinárskej kvality 18/8. Ekologická, netoxická, nárazuvzdorná a nerozbitná, odolná voči hrdzaveniu a tesnosti, odolnosť proti poškriabaniu, dvojitá stena, bez potu, bez kondenzácie. stôl viac. Uzáver fľaše neobsahuje BPA a ftaláty

 

3. Veľká kapacita a jednoduchosť prepravy: Kapacita 17 oz (500 ml) je dostatočne veľká na to, aby vyhovovala každodenným potrebám hydratácie. Môžete tiež ukladať mlieko alebo kávu. Nehrdzavejúca oceľ odpudzuje akékoľvek pretrvávajúce príchute. Položte prenosnú športovú fľašu na vodu do tašky, batohu alebo kufríku ako svojho denného spoločníka.

 

4. DAILY LIFESTYLE: Vysoko kvalitná konštrukcia, ktorá vám poskytne dlhé roky používania. Jednoduché čistenie, naplnenie a pitie. Dokonca aj naplnená ľadom, fľaša nebude pota. Vezmite si toto ľahko prenosné prenosné fľaše na vodu pri pešej turistike, cyklistike, nakupovaní alebo nechajte ju v kancelárii.

 

5. ATRAKTICKÁ FARBA: Atraktívne farby sú vhodné pre mužov, ženy, starých i deti všetkých vekových skupín, akýkoľvek štýl šiat. Darčekové balenie, najlepší darček pre vašu spoločnosť blahobyt, narodeniny, festival, otcovský deň, deň matky, Halloween, Vianoce, darčeky na podporu vďakyvzdania . Vhodná pre väčšinu držiakov automatického pohára.


Stainless Steel water bottle  (6).jpg


Hot Tags: nerezová fľaša na vodu, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like