Lycra Stretch Wasit Bag

1.Lycra Stretch Wasit Bag 2.Size: 99cm 3.Materiál: Lycra 4.Color k dispozícii 4. Logo: Sieťotlač / Vyšívanie 5. Prijmite objednávku OEM a ODM
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1. Lycra Stretch Wasit Bag

2. Veľkosť: 99 cm

3. Materiál : Lycra

4. Dostupné farby

4. Logo: Sieťotlač / vyšívanie

5. Prijať objednávku OEM a ODM

Wasit Bag funkcia :

1. Vysoká kvalita: S vysokou pružnosťou Lycra, pohodlné a mäkké. Vysoká kvalita a neuškodí vašu pokožku. telefón od škrabancov. zips v prednej časti, ktorý umožňuje ľahký prístup k telefónu počas behu.

2. Nepremokavý materiál môže zabrániť potu mobilného telefónu. Dve oddelené vrecká. Majte bunku mimo poškriabanú. Reflexný materiál vytvorí na prednom vrecku viditeľný pás pre lepšiu aktivitu v deň alebo v noci.

3. Stabilita: Bežecký pás sa nachádza blízko vášho tela a pri športovaní dokáže fixovať veci. Táto pásová taška nie je záťažou pre váš pás .

4. Praktickosť: Môžete mať mobilné telefóny, ktoré sú menšie než 5,5 palca. Ako iphone7, iphone6 / 6s, iphone6 plus / iphone6s plus / Samsung S5 S6 S7 a niektoré ďalšie mobilné telefóny. Vhodné pre všetky druhy cvičenia: jogging, beh, chôdza, turistika, jazda na bicykli, lyžovanie.

5. VYSOKÁ KVALITA - Sme si istí, že pásový balík s logom značky bude pekným darčekom pre Vašich klientov alebo spolupracovníkov.
XQ8 Jesse contact from Kinglaiky.jpgHot Tags: lycra stretch wasit taška, Čína, dodávatelia, veľkoobchod, na mieru, na predaj

Vyšetrovanie

You Might Also Like